Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Autobusy Skarżyskie

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Tabor aktualny Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autobusy Skarżyskie
Autor Wiadomość
Mateusz
Kierowca

Post Autobusy Skarżyskie Odpowiedz z cytatem
Zakładam temat ogólny, aby nie trzeba zakładać nowego tematu gdy mamy coś do napisania o jakimś autobusie.

A więc jakiś Jelcz PR110M stoi bez silnika, albo szykuje się remont, lub (brrr) kasacja, albo remontują silnik. Tyl ko nie mogłem zidentyfikować jaki to numer, ale to chyba ten co woził reklamę apteki "Świat zdrowia", bo cały biały to był.
Wto Sie 10, 2010 09:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Wto Sie 10, 2010 09:35
R@dzio_D
Kierowca

Post Re: Autobusy Skarżyskie Odpowiedz z cytatem
Mateusz napisał:
Zakładam temat ogólny, aby nie trzeba zakładać nowego tematu gdy mamy coś do napisania o jakimś autobusie.

A więc jakiś Jelcz PR110M stoi bez silnika, albo szykuje się remont, lub (brrr) kasacja, albo remontują silnik. Tyl ko nie mogłem zidentyfikować jaki to numer, ale to chyba ten co woził reklamę apteki "Świat zdrowia", bo cały biały to był.

szkoda by go było :( reklamę apteki ma #373 ale czyżby z nim było coś nie tak??
Wto Sie 10, 2010 13:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Bez silnika stoi 373 - pewnie jakaś naprawa. Narazie bądźmy dobrej myśli :)

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Sro Sie 11, 2010 13:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie temat stał się odpowiedni żeby to napisać Wink Obecnie w dni robocze nasz "knypek" (#409) na stałe zaczął obsługiwać 16 :) Bo o "solnicy" #410 na 26 to nie ma co wspominać bo ona to tam bez przerwy chyba jest :D

Sob Sie 14, 2010 18:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Ok, ale tylko po południu! Do południa stale śmiga na 19/1 Wink

Sob Sie 14, 2010 20:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Wspomnieliśmy o dwóch autobusach midi, które mają stałe zajęcie. Nie można zapomnieć też o naszych dwóch Neoplanach #399 i #400, które już chyba na stałe pojawiają się przed południem na 1.

Ostatnio w "cztery setce" jest stosowana taka technika, że gdy nie działa boczny wyświetlacz (co ostatnio zdarzyło się parę dni z rzędu) wkładano niezawodną "dechę"... za szybę opierając ją o pierwsze siedzenie :)

Sro Wrz 15, 2010 06:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
W piątek miałem ogromnego pecha. Wybrałem się na "3" (o 15:05 jest koło Lidla). Było przed 15 więc poszedłem zmienić obiektyw na krótszy. Odwracam się, a tu "3" jedzie jakieś ~5 min. przed czasem, a na niej... #370 - jedna z dwóch ostatnich fioletowych peerek. Do tej peerki mam jakiegoś pecha - ostatnio kiedyś jechała przede mną na "14", ale oczywiście aparatu nie miałem ze sobą. Cóż, teraz wystarczy tylko czekać kolejnego dnia i znów wybrać się na "3", a może znów pojawi się nasz rodzynek.

Nie Paź 03, 2010 09:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
dzisiaj była na 9 :)
Pon Paź 04, 2010 19:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Kiedy tak oberwał #373?
http://forum.phototrans.eu/viewtopic.php?f=22&t=8985&view=unread#unread
Wto Lut 14, 2012 21:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Bartek_K
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj chyba, bo w niedziele jeździł jeszcze normalnie na 1.. albo wczoraj.
Sro Lut 15, 2012 00:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
oberwał on dokładnie we wtorek :) ponieważ jechałem busem do Suchedniowa akurat z dworca i jechał on wcześniej nie obity a potem widziałem go już jak wracał obity :)
Czw Lut 16, 2012 22:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Obstawiam jakąś kolizję i dość mocne uderzenie osobówki wyjeżdżającej z Zielnej od strony Przychodni Kolejowej. Wink

Nie Lut 19, 2012 12:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Nie Lut 19, 2012 12:23
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Tabor aktualny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: