Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Spotkania forumowe 2013

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Spotkania forumowe 2013
Autor Wiadomość
Szymon
Kierowca

Post Spotkania forumowe 2013 Odpowiedz z cytatem
Siemka!

Po naszej pierwszej imprezie autobusowej w Skarżysku proponowaliście mi wypad na fotki w najbliższym możliwym czasie :) Wychodzi na to, że najbliższy termin, kiedy będę miał czas to weekend 19-21 lipca. Przy okazji robienia zdjęć przedstawiłbym Wam kilka moich pomysłów na przyszłe działania. Ktoś chętny na fotograficzny wypad? Wink

Pią Lip 12, 2013 18:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Pią Lip 12, 2013 18:08
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Cały ten weekend mam wolny, więc nie ma problemu. :) Jeszcze spróbuję się dowiedzieć jak ze sprawą sprzedaży M11 #363. :)

Pią Lip 12, 2013 18:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
No i super :) Proponowałbym wstępnie sobotę. Zobaczymy jeszcze, co na to powie Radek :D

Pią Lip 12, 2013 18:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Zobaczymy jak mi wyjdzie z pracą, ale wstępnie jestem na tak :)
Pią Lip 12, 2013 20:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Postaraj się żeby wyszło :D Jeszcze jest prawie tydzień w końcu :) Proponuję wstępnie jakieś przedpołudniowe godziny bo o tej porze jeszcze można złapać linie, które popołudniu już raczej nie kursują (12, 19, 22 itp.). A później można wyskoczyć na jakiś "soczek" najwyżej Wink

Sob Lip 13, 2013 23:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
22 i 26 to akurat jeszcze wieczorkiem sobie wyjeżdżają "na chwilkę" na miasto. Wink
Ale co do ogólnej koncepcji, jestem na tak. :)

Nie Lip 14, 2013 22:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Sobota już się zbliża, więc wstępnie proponuję żebyśmy się ustawili w sobotę ok. 11-12 np. pod MCK. :)

Sro Lip 17, 2013 21:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł i Radek, dzięki za spotkanie :!: Mam nadzieję, że w sierpniu uda nam się jeszcze raz spotkać to obgadamy temat przyszłych działań :)

Sob Lip 20, 2013 17:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Sob Lip 20, 2013 17:46
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: