Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Autobus testowy w MKS'ie - Bogdan A09280

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autobus testowy w MKS'ie - Bogdan A09280
Autor Wiadomość
Adam_S
Początkujący

Post Autobus testowy w MKS'ie - Bogdan A09280 Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj po południu (ciemno juz było) ulicą Okrzei przemknęło coś co zdecydowanie nie przypominało mi Libero.
Byłem na Łyżwach - nie mogłem sobie odmówić "dopędzenia" go - i faktycznie nie myliłem się Smile
Sprawidziłem - na "1" jeździł najprawdopodobniej taki autobus:

http://luaz.com/pr_buses.php?pr=9

Co do typu nie jestem 100% pewny.
Jutro może uczynię jakieś foto.
Sro Gru 02, 2009 22:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Sro Gru 02, 2009 22:03
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
O boże! Bogdan!
MPK w Kielcach testuje teraz Bogdana tyle że w wersji 10,5 metra. I wcale żadnej rewelacji nie ma, choć może nic nie skrzypi i telepie się to wnętrze nie przypomina autobusu z XXI, jest mniej nowoczesny niż np. Libero. Mam nadzieję że na testach się skończy i że go nie kupią. MKS mógł by też się oglądać za jakimiś wozami w przedziale 10-12 metrów, żeby nie kupowało na potęgę kurdupli, niech kupią jeszcze ze 3, żeby było ich 10 i to w zupełności starczy Skarżysku, bo są też potrzebne 12 metrowce.
Sro Gru 02, 2009 23:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Nic się nie mówi o zakupie nowych autobusów - ten test to pewnie tak od okazji. Jest możliwość przetestowania to wzięli. Pewnie jakby kupowali to zdecydują się na Autosana. Co do 12 metrowych to przyszłość pokaże - narazie remontują Jelcze.

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Sro Gru 02, 2009 23:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Matko, to "coś" jest brzydsze nawet od LAZa! (Bez obrazy Kielczanie.) I dobrze, ze tego nie kupią. Adam - miał dechy, czy wyświetlacze? Jak będziecie wiedzieli na jakiej linii kursuje, to nie omieszkam go "przetestować" :)

Czw Gru 03, 2009 07:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Tablice ukraińskie. Dzisiaj jeździ koło nas, ale nie wiem jeszcze na czym.

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Czw Gru 03, 2009 09:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Widziałem go. Podejrzewam, że jeździł na "12", a po skończonym kursie (ok. 10:40) zjechał na bazę, bo potem na "12" widziałem #371, który wcześniej jeździł na "25".

Czw Gru 03, 2009 14:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Hehe, widzę kolejny temat do rozmowy z kierownictwem MKSu :) A autobus na pierwszy rzut oka przypomina Libero :P

Czw Gru 03, 2009 14:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
many
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj jechał jako 14 na młodzawy .Widziałem go koło kościoła na zachodnim ok. godziny 17.
Czw Gru 03, 2009 20:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Do południa jeździł na "25". Nikt mu nie zrobił zdjęcia?

Ostatnio zmieniony przez Paweł_K dnia Pią Gru 04, 2009 20:32, w całości zmieniany 1 raz
Pią Gru 04, 2009 18:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
many napisał:
Dzisiaj jechał jako 14 na młodzawy .Widziałem go koło kościoła na zachodnim ok. godziny 17.
Paweł_K napisał:
Do południa jeździł na "25".

Ma ktoś może jakieś zdjęcie? :)

Pią Gru 04, 2009 19:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
No ja nie miałem możliwości - widziałem go przez okna ze szkoły...
Ale moze jak ktoś będzie wiedział na jakiej linii bedzie jutro jeździł to niech da cynk to może uda mi się go sfocić.

Pią Gru 04, 2009 20:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Czyżby nikt nie zdołał go sfocić - ja mam fotkę, ale zrobiłem ją późnym wieczorem, więc jest mocno rozmazana.

Pon Gru 07, 2009 21:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Adam, czy on jeździł na 10? :-k Dobrze, że chociaż takie zdjęcie jest ;-)

Pon Gru 07, 2009 22:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Nie. Na Szydłowiecką dojechał jako "14", a na fotce jest jako "22". Gdyby się na sekundę zatrzymał byłoby OK Sad

Pon Gru 07, 2009 23:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Łoł, Bogdan już trzy następne miasta zaliczył :shock: W zeszłym tygodniu był w Ostrowcu, Mielcu, a teraz jest w Przemyślu... A my niestety fotek ze Skarżyska (poza tą Adama powyżej) nie mamy :(

Wto Gru 15, 2009 00:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Trudno i tak brzydkie toto było :P

Wie ktoś z was jakie to miał podzespoły (silnik, skrzynia, most), bo pewnie wnętrze takie samo jak w 10 metrowym Bogdanie z Irex'u.
Wto Gru 15, 2009 19:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Wto Gru 15, 2009 19:21
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: