Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Solaris ?

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Solaris ?
Autor Wiadomość
Bartek_K
Kierowca

Post Solaris ? Odpowiedz z cytatem
Był na testach w MKSie, nie wybrano go. Czy ktoś wie dlaczego ?
Sob Lut 20, 2010 20:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Lut 20, 2010 20:35
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm, z mojego punktu widzenia to tak: na pewno był za drogi (ponad 100 tys. droższy od libero). Jeżeli układ siedzeń miał taki sam jak warszawskie alpino to pewnie też dlatego, że libero miał lepiej rozplanowane wnętrze. Ale zresztą nie wiem - nie jechałem nim. Alpino oczywiście :)

Sob Lut 20, 2010 20:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Bartek_K
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
W Warszawie nie ma Alpino tylko jest Urbino :).
Sob Lut 20, 2010 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
No, ten Wasz Urbino 8,6 to kiedyś był Alpino Wink

Sob Lut 20, 2010 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
A Mobilis to co ma Bartek? ;> Wiem że na TWB i na tablice znamionowej jest wybita nazwa Urbino, ale to Alpino i tak Wink Bo ma 6,8 metra a Solaris nazywa swoje produkty o tej długości "Alpino" tylko każdy (w tym ja) zastania się czemu Mobilisowskie Alpina są Urbino.

@Paweł: Solaris nadal nazywa Alpino swoje najkrótsze pojazdy, w Warszawie od początku są Urbino 8,6.

I nie róbmy takiego śmietnika z forum, bez sensu zakładać temat dla jednego pytania, jest temat testowane autobusy (lub coś w tym rodzaju), a jak nie to zmienić nazwę temu tematowi na "Autobusy testowane", żeby na przyszłość prowadzić dyskusję na temat testerów w jednym temacie.
Sob Lut 20, 2010 21:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Jeszcze dziś mnie naszła pewna myśl nt. Solarisów a MKSu... Czy w Solarisach jest opcja manualnej skrzyni biegów? Cry Laugh Bo nie wiem czy w Skarżysku jest jakiś autobus z "automatem"... Nie jestem pewien tylko co do K4016 :-k Bo przy zakupie "Libero" myślałem, że będą to automaty, a gdy pierwszy raz się jednym przejechałem to byłem zszokowany tym, że zainstalowano tam ręczną skrzynię biegów. :P

Czw Sie 12, 2010 19:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
K4016 to automat. A w Solarisach to chyba manuala nie ma...

Wto Sie 24, 2010 08:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Solaris montuje manuale do Vacanzy i InterUrbino, w miejskich czyli w Urbino tylko automaty, zazwyczaj ZF (oferta standardowa).
A co do automatów w Skarżysku, DABy też miały automata :)
Wto Sie 31, 2010 11:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Wto Sie 31, 2010 11:31
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: