Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Obsługa linii

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Obsługa linii Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Obsługa linii
Autor Wiadomość
Szymon
Kierowca

Post Obsługa linii Odpowiedz z cytatem
Ogólnie temat ten poświęcony będzie wszelkim ciekawostkom obsługowym linii skarżyskiego MKSu Wink Czyli np. przebierankom, wyjazdom i zjazdom "po trasach" oraz wszelkim rozkładowym zawirowaniom :)

Dziś zauważyłem, że w dni wolne linie 22 i 26 obsługuje jeden autobus :shock: Zaczyna się tak, że wyjeżdża on z bazy na 22, robi jedno kółko na 22 (do Rycerskiej), potem "półkurs" do Szydłowieckiej i potem na przemian jeździ jako 26 i 22 ;-) Inspiracją do sprawdzenie tego była sytuacja, że najpierw widziałem #410 jako 26 w kierunku Szydłowieckiej, a 15min. później jechał on jako 22 w kierunku Łyżew. :-k

Jeżeli zauważyliście inne takie ciekawostki obsługowe to śmiało piszcie Wink Ciekawi mnie np. z czego jest zjazdowy kurs linii 19 w dni robocze po 10:40 - ktoś ma jakiś pomysł co to może być? :-k ;-)

Sob Sie 14, 2010 19:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Sob Sie 14, 2010 19:06
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
A to nie jest przypadkiem 19/1, która jeździ na Kilińskiego? Bo o 10:33 odjeżdża z Kilińskiego do Bazy.

Sob Sie 14, 2010 20:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Z jakieś 3-miesiące temu jechałem 15 o 15.15 ze Skałki na Przydworcowe. Jak wiadomo o tej porze jedzie on przez Mościckiego. A więc kierowca jadąc spod Zakładów rozpędził się i zamiast skręcić w prawo pojechał na dół. Ludzie zaczęli gadać że to nie tędy i zahamował na dolnym przystanku koło Źródlanej , wykręcił na Skalnej , potem podjechał pod górkę i dopiero wjechał w Mościckiego. Co później się okazało:shock: , kierowcę zagadał "kanar" :grin:
Pon Sie 16, 2010 14:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj jechałem z Dworca na Milicę 7, a jak wiadomo kurs o 10:33 z Dworca jest opatrzony literką "K", czyli kurs ul. Armii Krajowej - Wileńska - Grottgera - Konarskiego - Krasińskiego. Ucieszyłem się, bo sobie pomyślałem, zobaczę jak będzie skręcał z Wyspiańskiego w Wileńską i przejadę się Konarskiego. A tu figa... Kierowca po zjechaniu z progu zwalniającego rozpędził się i pojechał prosto Wyspiańskiego.

Pon Sie 16, 2010 18:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm... Miałem co innego na myśli mówiąc o "ciekawostkach obsługowych" - dwa powyższe posty nadają się raczej do działu Obserwacje =P~

Paweł_K napisał:
A to nie jest przypadkiem 19/1, która jeździ na Kilińskiego? Bo o 10:33 odjeżdża z Kilińskiego do Bazy.
Bo jest coś takiego, że wyjeżdża z bazy 10:05, jedzie na Kilińskiego i stamtąd jedzie z powrotem do Bazy :-k Dodatkowo wyliczyłem, że na 19 w dzień roboczy "szkolny" (pomijając podmiany) pojawiają się w sumie 3 autobusy! Szczególnie ciekawą "brygadą" jest (wg mojego podziału) 19/3:
Cytat:
Kilińskiego
14:20 MS
15:25 B

Łyżwy
14:55 P

M - kurs wykonywany ul. Krakowska - Legionów - Metalowców - Sikorskiego - 1 Maja,
P - kurs do ul.Kilińskiego wykonywany ul. Norwida - Legionów - Krakowska,
S - kursuje w dni nauki szkolnej,

Wto Sie 17, 2010 18:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Kilińskiego
14:20 MS
15:25 B

Łyżwy
14:55 P

M - kurs wykonywany ul. Krakowska - Legionów - Metalowców - Sikorskiego - 1 Maja,
P - kurs do ul.Kilińskiego wykonywany ul. Norwida - Legionów - Krakowska,

Ten pierwszy, czyli 14:20 z Kilińskiego jedzie tam jako 25/1 przez Bór.

Wto Sie 17, 2010 18:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
No właśnie nie mogłem się doszukać jako która linia tam wyjeżdża ^^ Ale jest za to inna ciekawostka na 25:

Cytat:
Czerwonego Krzyża
13:46CSK

Harcerska II
14:09AU

A - czas odjazdu z ul.Harcerskiej,
C - czas odjazdu z Bazy MKS,
K - kurs do ul.Kilińskiego wykonywany ul. Norwida - Legionów - Krakowska - os. Bór - W.Polskiego - Krakowska - Kilińskiego,
U - kurs do ul. Kilińskiego ul. Zwycięzców - W.Polskiego - Krakowska

Wychodzi, że to pierwsze to ten kurs 19/3 do Łyżew... A to drugie z Harcerskiej?

Wto Sie 17, 2010 18:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Paweł_K napisał:
No właśnie nie mogłem się doszukać jako która linia tam wyjeżdża ^^ Ale jest za to inna ciekawostka na 25:

Cytat:
Czerwonego Krzyża
13:46CSK

Harcerska II
14:09AU

A - czas odjazdu z ul.Harcerskiej,
C - czas odjazdu z Bazy MKS,
K - kurs do ul.Kilińskiego wykonywany ul. Norwida - Legionów - Krakowska - os. Bór - W.Polskiego - Krakowska - Kilińskiego,
U - kurs do ul. Kilińskiego ul. Zwycięzców - W.Polskiego - Krakowska

Wychodzi, że to pierwsze to ten kurs 19/3 do Łyżew... A to drugie z Harcerskiej?

Nie. To pierwsze to jest normalnie 25/1 na Kilińskiego, a to drugie to może chodzi o to, że to 25/1 w kierunku Kilińskiego (ten sam kurs) jest o tej godzinie na Harcerskiej.

Wto Sie 17, 2010 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Nie. To pierwsze to jest normalnie 25/1 na Kilińskiego, a to drugie to może chodzi o to, że to 25/1 w kierunku Kilińskiego (ten sam kurs) jest o tej godzinie na Harcerskiej.
Aha, no w sumie może tak być bo z opisu literki K wynika, że robi on kółko przez Bór Embarassed

Wto Sie 17, 2010 19:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Re: Obsługa linii Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Zaczyna się tak, że wyjeżdża on z bazy na 22, robi jedno kółko na 22 (do Rycerskiej), potem "półkurs" do Szydłowieckiej i potem na przemian jeździ jako 26 i 22

I tu się mylisz. :)
Z Bazy wyjeżdża jako kurs do ul. Rycerskiej (6:10AXF - wykonywany Kopernika - Rycerska), stamtąd wraca na Łyżwy (z Rycerskiej - 6:29R - wykonywany ul. Rycerska - Warszawska - Książęca - Kopernika) i dopiero z Łyżew jedzie nie na Szydłowiecką, tylko na Borki (7:30G - kurs do Borek (ul.Kopernika II)) i stamtąd już jako 26 (8:03G - czas odjazdu z Borek (ul. Kopernika II))

Czw Sie 19, 2010 09:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Re: Obsługa linii Odpowiedz z cytatem
Godzinowo ta "przebieranka" wygląda następująco:

06:00 - wyjazd z Bazy MKS

Kursy jako 22:
06:10-07:48
09:00-09:51
10:50-11:31
12:23-13:11
14:05-14:41
15:35-16:16
17:10-17:51
18:41-19:21
20:16-20:32

Kursy jako 26:
08:03-08:52
10:00-10:42
11:33-12:14
13:14-13:57
14:45-15:27
16:19-17:02
17:54-18:34
19:27-20:09

20:40 - zjazd do Bazy MKS

Czw Sie 19, 2010 15:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy zauważyliście, ale odkąd pojawiła się "szóstka" mamy kolejną brygadę łączoną, tj. 6+12 w soboty.

Kurs o godz. 7:20 wykonywany jest jako linia 6 z Bazy na Pogorzałe. Z Pogorzałego odjeżdża o 7:50, i jedzie na Dworzec. Stamtąd robi przejazd "na pusto" na Szydłowiecką, gdzie "zamienia się" w 12 i od 8:20 kursuje już jako ww 12.

Sro Paź 13, 2010 06:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Sro Paź 13, 2010 06:21
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Obsługa linii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: