Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
SOR???
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
SOR???
Autor Wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz napisał:
A jest choć jedno siedzenie bez podestu? Bo z tego co widzę na zdjęciach na TWB to wszystkie na podeście.
Na czeskich tablicach, bo czeskiej produkcji :P
Mam prośbę, do Was, jeśli zobaczycie SORa jutro na linii to dajcie znać przed południem, byłbym wdzięczny. Bo jutro wybieram się do Skarżyska i przy okazji bym przetestował go.

Radek mi pisał, że kierowca mówił, że jutro prawdopodobnie "7" albo "19". Rano Radek da mi znać na czym jedzie. Mateusz - daj swój numer to jak będę wiedział to ci prześle smsa. :)

Wto Lis 09, 2010 21:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Wto Lis 09, 2010 21:32
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki Ci dobry człowieku, numer poleciał do Ciebie :)
Wto Lis 09, 2010 23:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
SOR dzisiaj obstawia 1.

Sro Lis 10, 2010 07:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
SOR dzisiaj obstawia 1.

no to kierowca zrobił mnie w balona ;D
Sro Lis 10, 2010 08:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Tak ogólnie to "pokrak" niestety. Chociaż z czasem mógłbym się do niego przekonać. No i fota Smile

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Sro Lis 10, 2010 15:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
To może ja też dodam coś od siebie. Dzisiaj zrobiłem nim kółko po mieście (od Świateł na Niepodległości przez Wileńską na Łyżwy i z powrotem). Autobus oceniam bardzo dobrze, jednak trochę za głośny jest ten sygnał przy zamykaniu drzwi. Jednak jak to słusznie zauważyła moja babcia, z którą jechałem, jest to dobre szczególnie dla osób w podeszłym wieku i niedosłyszących. Moja ocena: 4/5 ;] Siedzenia miał wygodne, jednak ocenę trochę zaniża stylistyka, czyli ten "dwupoziomowy" dach. No i dwie foty :):

Aha i jeszcze jedno. Dzisiaj była kontrola biletów i kontroer zajrzał do karty pojazdu to oprócz marki, typu i rejestracji, był tam również tajemniczy numer 738. Jak myślicie, czy to "numer taborowy" tego wozu?

Sro Lis 10, 2010 17:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Aha i jeszcze jedno. Dzisiaj była kontrola biletów i kontroler zajrzał do karty pojazdu to oprócz marki, typu i rejestracji, był tam również tajemniczy numer 738. Jak myślicie, czy to "numer taborowy" tego wozu?
Hmm... Zależy co masz na myśli pod pojęciem "karta pojazdu". Chodzi Ci o odpowiednik polskiego dowodu rejestracyjnego? :>

Btw, a kierowca to świateł mijania nie stosował? :P

Pon Lis 15, 2010 01:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Hmm... Zależy co masz na myśli pod pojęciem "karta pojazdu". Chodzi Ci o odpowiednik polskiego dowodu rejestracyjnego? :>

Btw, a kierowca to świateł mijania nie stosował? :P

Tą kartą nazwałem zwykła papierową "teczkę" z różnymi dokumentami wozu, ale nie wiem co to tak dokładnie było.

Nie, ten nie stosował. Kierowca jeżdżący w piątek na "14" już stosował.

I tutaj niespodzianka, bo SOR nadal jeździ - i dzisiaj znowu na 1. :)

Pon Lis 15, 2010 07:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
I tutaj niespodzianka, bo SOR nadal jeździ - i dzisiaj znowu na 1. :)

A tutaj bubel, bo jeździł do południa, a potem go zastapił #362. :)

Pon Lis 15, 2010 16:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiecie do kiedy ma testy. Mam prośbę, jak byście spotkali go jeszcze to zapytajcie kierowcę kiedy kończą się testy SORa, bo mam zamiar go złapać i zrobić mu parę fotek.
Pon Lis 15, 2010 18:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz napisał:
Nie wiecie do kiedy ma testy. Mam prośbę, jak byście spotkali go jeszcze to zapytajcie kierowcę kiedy kończą się testy SORa, bo mam zamiar go złapać i zrobić mu parę fotek.

Jutro idziemy do MKS-u, to się zapytamy też i o SORa.

Pon Lis 15, 2010 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
I jak, dowiedzieli się czegoś koledzy na temat SOR-a?
Wto Lis 16, 2010 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
niestety nic :) Nawet go na bazie dziś nie było :(
Wto Lis 16, 2010 20:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
R@dzio_D napisał:
niestety nic :) Nawet go na bazie dziś nie było :(
No to nawet nie było kogo spytać czy jeszcze jeździ? Ja na waszym miejscu wybrałbym się do dyspozytora bo tam zawsze wszystkiego o autobusach można się dowiedzieć :D

Wto Lis 16, 2010 21:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wto Lis 16, 2010 21:29
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: