Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Jakie autobusy najchętniej zobaczylibyście w Skarżysku ?

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jakie autobusy najchętniej zobaczylibyście w Skarżysku ?
Autor Wiadomość
Adam_S
Początkujący

Post Jakie autobusy najchętniej zobaczylibyście w Skarżysku ? Odpowiedz z cytatem
W temacie o przegubowcach wspólnie (ostatecznie takie pytanie zadał Mateusz) doszliśmy do takiego pytania jak w temacie - czekam na propozycje.
Liczę na mnogość propozycji Smile Typ, ilość, dlaczego taki, po co taki itd

To może być naprawdę fajna dyskusja Smile

Może kiedyś pokusimy się też o sporządzenie rysunków jak te autobusy mogłyby wyglądać Smile

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Nie Kwi 25, 2010 21:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Nie Kwi 25, 2010 21:50
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
To tak:
Autobusy do 10 metrów:
Jak dla mnie pozostaje tylko Autosan SanCity. Dlaczego? W porównaniu do Solarisa Alpino (nazywajta go jak chceta Wink) ma duuużo lepiej rozplanowane wnętrze, a MAZ - nie jechałem, ale widziałem go na zdjęciach i wizualnie mi się nie podoba.

Do 12 metrów:
Solaris Urbino 12 - Dla mnie faworyt, jechałem, dobrze ma rozplanowane wnętrze, silnik ostatecznie nie zajmuje dużo miejsca. I co najważniejsze ma niską podłogę (chyba, nie pamiętam dokładnie) na całej długości.Wizualnie też mi się podoba, ale jak będziemy go chcieli pomalować w nasze barwy to się może okazać, że będzie więcej czarnego niż żółtego, no chyba, ze odwrócimy schemat Wink

Więcej wozów napiszę kiedy indziej, jak się więcej o nich dowiem.

Sro Kwi 28, 2010 20:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Bartek_K
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie Paweł K. Nawet na próbę wyciągnąć...
Nie Maj 02, 2010 22:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Wozy 12 metrowe:
Zdecydowanie Solaris Urbino 12. Jedyny wóz, jaki znam dobrze (72 SU w Radomiu, z czego 71 to SU12). Oczywiście siedzenia zależą od zamawiającego, ale jak się dobrze przemyśli, to Solniczki mogą być bardzo komfortowe.
A jak się elektrodechę zamówi Wink

Pią Maj 21, 2010 18:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Max.G.
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym najchętniej zobaczył w skarżysku Jelcze M121MB, Mana NM223.3 albo może więcej Neoplanów K4016td. Jelczy bo mają niską podłogę, mam do nich zaufanie i są ładne.
Many bo są praktyczne i pojemne a poza tym wygodne i ciche. Neoplanów bo ich konstrukcja jest wg. mnie fantastyczna są bardzo wygodne dużo w nich miejsca i są CAŁKOWICIE NISKOPODŁOGOWE. To moja wypowiedź.

Czw Lip 08, 2010 14:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Jelczy M121MB już się nie produkuje, no chyba, że zamówimy w Solcu używki "z 2010 roku". Co do 12 metrowców to można by też spróbować na testy wyciągnąć tego Autosana M12LE.

Sob Lip 10, 2010 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Chętnie proponuję Solaris Urbino 12 ponieważ jest idealnym autobusem na nasze Skarżyskie ulice ;P MKS mógłby zakupić z 3 sztuki. Jeszcze interesujący jest JELCZ M125 VECTO. Idealny byłby do jeżdżenia na dużo uczęszczanych trasach ( mieści 72 osoby). Podobają mi się jeszcze te autobusy starachowickie, które czasami przyjeżdżają do S-ka( chodzi mi o te pomarańczowe z wyświetlaczem w środku), tylko nie pamiętam nazwy
Z tych mniejszych proponuję dokupić jeszcze Jelcza M083 Libero. idealny na linię np.11 lub na wieczorne kursy.:)
Pon Sie 09, 2010 10:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
R@dzio_D napisał:
Chętnie proponuję Solaris Urbino 12 ponieważ jest idealnym autobusem na nasze Skarżyskie ulice ;P MKS mógłby zakupić z 3 sztuki. Jeszcze interesujący jest JELCZ M125 VECTO. Idealny byłby do jeżdżenia na dużo uczęszczanych trasach ( mieści 72 osoby). Podobają mi się jeszcze te autobusy starachowickie, które czasami przyjeżdżają do S-ka( chodzi mi o te pomarańczowe z wyświetlaczem w środku), tylko nie pamiętam nazwy
Z tych mniejszych proponuję dokupić jeszcze Jelcza M083 Libero. idealny na linię np.11 lub na wieczorne kursy.:)
Jelczy już się niestety nie da kupić ponieważ zaprzestano produkcji pojazdów tej marki... Z polskiego rynku pozostają znane Autasany i Solarisy oraz inne mniej popularne marki.

Pon Sie 09, 2010 16:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Jelczy już się niestety nie da kupić ponieważ zaprzestano produkcji pojazdów tej marki... Z polskiego rynku pozostają znane Autasany i Solarisy oraz inne mniej popularne marki.

szkoda :(
Pon Sie 09, 2010 20:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
R@dzio_D napisał:

Nie zaprzestano produkcji, tylko sama firma Jelcz nie istnieje - dzięki Bogu*.

* - moja własna opinia.

Pią Lis 19, 2010 20:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Pią Lis 19, 2010 20:20
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: