Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Rozkład jazdy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Linie miejskie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Rozkład jazdy
Autor Wiadomość
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
A propos, zapomniałem wcześniej napisać.

Taka siódemka... czasem jedzie z Przychodni, a czasem z Rycerskiej. Nie wiedziałem, ile minut dodać do Dworca, więc poleciałem: 8 z Przychodni, 40 z Rycerskiej. Dobrze? (Ze Szydłowieckiej na samym początku policzyłem 5, ale po tym, jak zobaczyłem 14 i 15, dałem tylko 2 minuty.)

Do tego, soboty a niedziele osobno, to przyzwyczajenie z Radomia, gdzie nie dalej jak rok temu podzielono tabelkę "Dni wolne od pracy" na "Soboty" oraz "Niedziele i święta". Poza tym, chciałem, żeby rozkład był klarowny, a nie popeliną, jaką MKS już oferuje.

Nie Lis 21, 2010 13:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Nie Lis 21, 2010 13:40
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
peter_U18 napisał:

Taka siódemka... czasem jedzie z Przychodni, a czasem z Rycerskiej. Nie wiedziałem, ile minut dodać do Dworca, więc poleciałem: 8 z Przychodni, 40 z Rycerskiej. Dobrze? (Ze Szydłowieckiej na samym początku policzyłem 5, ale po tym, jak zobaczyłem 14 i 15, dałem tylko 2 minuty.).

Z Szydłowieckiej - 2.
Z Przychodni Kolejowej - 4 lub 5.
Z Rycerskiej - 10.

Nie Lis 21, 2010 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Jasny gwint, przesadziłem cztery razy!!

No dobra, samymi godzinami zajmijcie się wy sami :)

Pon Lis 22, 2010 18:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Postanowiłem trochę pofantazjować i stworzyłem swoje wzory rozkładów. Mają wymiary 15x12 cm. Są one proste do zrobienia, także w MKS-ie dużych problemów by nie mieli. Co prawda nie wiem jeszcze jak zrobić z objaśnieniami, ale to się potem wyjaśni. Na razie rozkłady 2 z Żurawiej i 14 z Szydłowieckiej:

Pon Lis 22, 2010 20:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Zbyt chaotyczny się wydaje, po co "trasa" i "przystanki", albo to, albo to na coś trzeba się zdecydować i jedno wywalić. I najlepszym rozwiązaniem to trasę wywalić bo jaki ona ma sens? Sądzę że żaden, tylko niepotrzebnie poszerza rozkład. Także robienie tak długich tabelek z godzinami nie ma większego sensu, wystarczy najwyżej dać dwie "puste" godziny na koniec, dzięki temu zaoszczędzi się też trochę cm na długości.
Pon Lis 22, 2010 21:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Trasy nie zawsze można wydedukować z listy przystanków.

Można również wepchnąć ulice pomiędzy przystanki, jak w Warszawie.

Sob Lis 27, 2010 20:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Sob Lis 27, 2010 20:06
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Linie miejskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: