Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Solaris w Skarżyskim taborze MKS-u ?? ...

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Solaris w Skarżyskim taborze MKS-u ?? ...

Czy widzielibyście chętnie w taborze MKS-u Solarisy??
TAK
83%
 83%  [ 5 ]
NIE
16%
 16%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
R@dzio_D
Kierowca

Post Solaris w Skarżyskim taborze MKS-u ?? ... Odpowiedz z cytatem
Po wspólnej wizycie z Pawłem u pana dyrektora, dowiedzieliśmy się że prawdopodobnie w przyszłym roku do taboru MKS zostaną dokupione Solarisy. Niektórych to zmartwiło bo w sumie one są prawie wszędzie, ale z drugiej strony pan dyrektor stawia na polskie produkty. Czy i Wy podzielacie tę decyzję??
Sro Lip 20, 2011 18:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama

Sro Lip 20, 2011 18:30
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tak. W porównaniu do Autosanów, MANów czy Mercedesów, które są droższe, a i nie grzeszą wykonaniem z tego co słyszałem to jestem za Solarkami. To zmarwienie to chyba moje. :D Ale teraz jestem za. A tak w ogóle Radek, temat już powstał - http://mks-skarzysko.phorum.pl/viewtopic.php?t=78 :)

Pon Lip 25, 2011 21:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Sorry, ale ja ich nie widzę w MKSie. Obecne generacje są zbyt skomputeryzowane i podejrzewam, że warsztat skarżyskiego MKSu nie podołałby takiemu taborowi. Bo skoro nie umieją nawet wyświetlaczy naprawić... :neutral:

Nie Lip 31, 2011 23:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
podzielam po części twoje zdanie Szymon. Niestety technika vs warsztat 1:0 dla techniki a powinno byś troszki inaczej :) Za 5-6 miesięcy by się coś stało któremuś z Solarisów...
Sro Sie 03, 2011 20:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
(...)Obecne generacje są zbyt skomputeryzowane i podejrzewam, że warsztat skarżyskiego MKSu nie podołałby takiemu taborowi. Bo skoro nie umieją nawet wyświetlaczy naprawić... :neutral:

No wiesz, ja nie mogę się z tym zgodzić. Warsztat by podołał. A co do wyświetlaczy to się wyjaśniła sprawa. Nie to, że nie chce im się naprawić. Żeby uruchomić wyświetlacze, trzeba by było zmieniać sterowniki, bo te obecne są sprawne, ale nie ma do nich nośników pamięci. Te sterowniki co teraz mamy są na dyskietki, których teraz nie ma. :) I dlatego wyświetlacze nie działają.

Pon Sie 08, 2011 09:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Pon Sie 08, 2011 09:35
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: