Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Nowe rozkłady
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Sala konferencyjna Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Nowe rozkłady
Autor Wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
ŁYŻWY - 1-GO MAJA
WILEŃSKA - ŁYŻWY

O taką dyktę chodziło Ziarek?

Nie denerwuje się, tylko wyrażam swoje poglądy ;-)

To teraz czekamy na tą kolejną, poprawioną wersję rozkładu :D

Nie Lut 21, 2010 09:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Nie Lut 21, 2010 09:23
coria
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
fajne pomysły
rzeczywiście można zrobić węższe tabele, by z boku umieścić przystanki z czasem przejazdu
poza tym warto dodatkowe oznaczenia oddalić spacja od minut i dać inną czcionkę przy czym zachować najbardziej rozpoznawalne w naszych rozkładach odnośniki, czyli: X, N, P, K, S, Z, V - unikać podobnych kształtów liter przy odnośnikach

jeśli linia kursuje tylko w dni powszednie proponuje ograniczyć tabelę jak u Szymona

trasa nie musi być szczegółowa lub tylko podany kierunek do pętli, jeśli umieszczamy wykaz przystanków z czasem przejazdu
Nie Lut 21, 2010 10:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
ŁYŻWY - 1-GO MAJA
WILEŃSKA - ŁYŻWY

O taką dyktę chodziło Ziarek?

Nie denerwuje się, tylko wyrażam swoje poglądy ;-)

To teraz czekamy na tą kolejną, poprawioną wersję rozkładu :D
Nie denerwuje się :) Nie, nie o taką mi chodziło dyktę, nie raz widziałem przednią z "Łyżwy" z dwóch stron na 1, a z boku miał tylko początkowy i końcowy czyli dwa razy "Łyżwy" od szablonu. Jakość wykonania dykt w ostatnim czasie jest gorszy, jak robią przednią dyktę to już o nr linii nie robią tego czerwonego pasa oddzielającego nr od przystanku końcowego, może i to szczegół, ale czasami zwracam uwagę na takie szczegóły.

Bardzo proszę, kolejna odsłona rozkładu :)
Musiałem trochę edytować tabele żeby zmieścić cały przebieg trasy, jedna odstąpiłem od pisania jaka to linia bo już nie ma miejsca, a nie chcę robić bajzlu w rozkładzie, zwiększyłem napis MKS Skarżysko-Kamienna i nr linii jest przesunięty bardziej przesunięty na środek rozkładu, mam nadzieję że że podoba się sposób przestawienia przebiegu trasy (te Łyżwy z czarnym tłem to taka druga informacja który to przystanek, ściągnąłem to z kieleckiego rozkładu ZTMu). Czy jeszcze jest coś do poprawy, do dodania/usunięcia, słucham nadal propozycji ;-)

Nie Lut 21, 2010 14:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Bartek_K
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie idealnie. !
Nie Lut 21, 2010 15:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
A wasze zdanie Paweł i Szymon?
Nie Lut 21, 2010 19:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Wg. mnie też. :)

Nie Lut 21, 2010 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Jedyne, co mi nie pasuje (ale to naprawdę szczegół) to przecinek przy godzinie 14. Wydaje mi się, że w takiej sytuacji wystarczy po prostu jedna spacja. :)

Nie Lut 21, 2010 19:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bartek_K
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już czepiamy się żeby było bosko, to powiększył bym 19 :)

PS: Mateusz, podeślij link z tym plikiem jeśli można :)
Nie Lut 21, 2010 23:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem

Robiłem go, jak patrzyłem na poprzednie rozkłady i zapomniałem obecnego przystanku.
Przystanków nie dawałem, róbcie se sami.
Praktycznie można i powiększyć i zmienić czcionkę i nawet zemleć do kosza.

A ten rozkład do 20 to przyzwyczajenie lokalne - tutaj, w Irlandii, większość linii miejskich jeździ do 23:30!!

Nie Mar 07, 2010 21:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Trochę chaotyczny ten rozkład.
Pon Mar 08, 2010 20:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Że co? Starałem się, jak mogłem, a teraz taką mi przykrość zrobiliście! <placze>

Żartuję, ale...

Napisałem, że można zrobić cokolwiek z nim.

Czw Mar 18, 2010 22:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Temu, kto mi łopatologicznie wytłumaczy, jak działa nowy rozkład na stronie MKS normalnie chyba postawię piwo :twisted:

Ale przyznam, rozkład jest wręcz zajebisty bo pokazuje sporo rzeczy, których nie można się dowiedzieć nawet z rozkładów przystankowych :D

Nie Lip 31, 2011 23:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm a to trudne jest do wytłumaczenia :P Po pierwsze jak się juz załaduje to trzeba sobie przybliżyć mapę tak by widać który przystanek kliknąć, potem trzeba klaknąć np. pomnik[01] i tam wyświetla się lista linii: 7,14,15 itd. następnie musisz wybrać linię czyli wybieramy np. 15 i wcisnąć przycisk na niej. potem wybierasz jaki kurs Cię interesuje: czyli dajmy na to 8:20 i potem masz poniżej co o której jedzie na każdym przystanku do końcowego. a ta lista na górze to jest po to by ułatwić wyszukanie innego przystanku by nie klikać po mapie. :) Tylko martwi mnie po co tam jest tylko A Skarżyska a nie dodali już Starachowickiej?? to tam wygląda jakby jeździła jedna co 2 godziny... <ech>
Sro Sie 03, 2011 20:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
KL_Radom
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Spojrzałem i własnym oczom nie wierzę. Po tylu latach MKS ma wreszcie w Internecie rozkład jazdy dla każdego przystanku z osobna. Wreszcie nie będę musiał fotografować sobie tabliczek przystankowych.

Po pierwszym zachwycie stwierdzam następujące mankamenty:
- mapa nie uwzględnia objazdów (np. ul. Wiejska),
- kolorystyka jest zdecydowanie zbyt ciemna.
Sro Sie 10, 2011 06:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Sie 10, 2011 06:46
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Sala konferencyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: