Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Awarie, wypadki
Idź do strony 1, 2  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » [Archiwum] Obserwacje Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Awarie, wypadki
Autor Wiadomość
Szymon
Kierowca

Post Awarie, wypadki Odpowiedz z cytatem
Temat ten służy wypisaniu wypadków bądź awarii pojazdów MKS zauważonych na mieście. ;-)

Pon Lis 02, 2009 01:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Pon Lis 02, 2009 01:35
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
30.12.2009 ul. Sokola na wysokości skrzyżowania z ul. Żeromskiego Neoplan nr 409 brał udział w kolizji drogowej - chyba z osobowym Volvo V40. Na szczęście Neoplanik nie ucierpiał specjalnie.

Przycupnął sobie na parkingu:

A tylu zniszczeń udało mi się dopatrzeć:

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Sro Gru 30, 2009 23:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
3.09.2009 - Będąc na fotach na Kamiennej zobaczyłem pędzące (:lol:) pogotowie techniczne. Postanowiłem pojechać za nim. Przed nim dostrzegłem L120 403. Na przystanku koło mojego bloku, na ul. Słowackiego stał Jelcz 120M 396. L120 przyjechał na podmianę. Powodem zatrzymania było zapowietrzenie się silnika (tak stwierdził kierowca). Po interwencji mechanika po jakiś 10 minutach 396 odpalił i ruszył w towarzystwie Ikara na bazę.
Foto:

17.12.2009, Bór. To wydarzenie znam z relacji kolegi. Na linii "25" jechał Mig 350. Na jednym z przystanków kierowca stwierdził, że sprzęgło nie działa. Na przybycie pogotowia i zastępczego autobusu musieli trochę poczekać, a było to przed 8 - jechali do szkoły. Po jakiś 15 minutach przyjechał autobus zastępczy, ale nie wiem który. :(
Tego samego dnia 350 już po naprawie wyjechał na "1". Akurat miałem nim jechać, gdy nagle patrzę, a tu zamiast 350 podjeżdża 403. O tym, ze przyjechał on za 350 domyśliłem się po tablicy - 350 miał z boku i z tyłu tablice tylko z numerem linii (i takowe znalazłem w 403), a 405 kursujące na drugiej brygadzie na boku miało tablicę:
1 ŁYŻWY - 1-GO MAJA
NORWIDA - ŁYŻWY

Czw Gru 31, 2009 09:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
W czwartek "nasz" Neoplanik znów uczestniczył w kolizji. Tym razem celem był samochód dostawczy. Do stłuczki doszło na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego z Tysiąclecia w momencie, gdy 409 realizował kurs na "22". Stało się to około godz. 13:50. Zdarzenie spowodowało dosyć spore korki na obu ulicach - przyjechała policja i przez mniej więcej pół godziny kierowała ruchem...
Autobus razem z samochodem dostawczym ustawiły się w zatoczce przy kortach.

Sob Lut 13, 2010 23:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:

Źle ocenił...
Dzisiaj około godziny 13 miał miejsce wypadek zaraz za CH Hermes, przed skrzyżowaniem ulic Okrzei z Mickiewicza.

W wypadku brały udział dwa pojazdy - autobus komunikacji miejskiej oraz samochód osobowy marki Mazda 323F. Do wypadku doszło z winy kierującego Mazdą, kierowca w wieku około 25 lat próbował skutecznie wyprzedzić jadący autobus, lecz zbyt wcześnie chciał zakończyć manewr wyprzedzania co spowodowało wymuszenie pierwszeństwa na autobusie a w konsekwencji zderzenie. Z naszych informacji wynika iż nikt nie został ranny. Ulica Okrzei była całkowicie wyłączona z ruchu przez około godzinę. W wypadku brał udział autobus linii 19 ( Słoneczna - Łyżwy).

Ostatnio zmieniony przez Mateusz dnia Nie Maj 16, 2010 22:46, w całości zmieniany 1 raz
Sro Maj 12, 2010 23:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Bartek_K
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
za www.skarzysko-kamienna.org Wink
Czw Maj 13, 2010 09:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
17 kwietnia 2010 - Skarżysko-Kamienna, ul. Sokola. Na przystanku obok "eSDeHu" zaniemógl Libero #414, który jeździł na łączonej brygadzie "22" i "26". Wysłano do niego pogotowie, a za niego pojechała peerka #368 (nie miała tablic z boku i z tyłu). Nie wiem nic więcej o tym zdarzeniu, zauważyłem, że następnego dnia stał na bazie.

Foto:

Nie Maj 16, 2010 18:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj w Libero #414 nie działała tablica cyfrowa i miał tabliczki na 19
Sob Sie 21, 2010 19:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co widziałem to numer linii wyświetlał. A kierunku nie było może dlatego, że wczoraj kursowała do Legionów Z-1 a dla 19 takiego kierunku nie ma wgranego.

Nie Sie 22, 2010 08:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
nawet przed 10.45 i po 16 nie wyświetlał chociaż że jechał do Słonecznej
Nie Sie 22, 2010 13:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Bo zauważyłem, że w którymś libero nie ma wgranego kierunku Rejów - Słoneczna dla 19

Wieczorem na w/w linii jeździła Kapena

Nie Sie 22, 2010 18:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj około godziny 16:40 z Bazy po raz kolejny wyjechał nasz Ikarus. Nie wiem co, gdzie, jak i dlaczego. Przed nim jechała peerka #372 zapewne na podmianę.

Czw Wrz 02, 2010 19:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Wczoraj, tj. w dniu 19 września Mig #350 obsługujący linię nr "16" uległ awarii. Nie wiem gdzie i jakiej. Za niego pojechał #352.

Pią Wrz 10, 2010 18:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj (8 listopada 2010) na pętli na Mlodzawach miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Kierowca 394 obsługującego "14" źle obliczył wymiary kałuży i 120M zawisł na nierówności. Niestety sprawa byla dość skomplikowana, bo długo nie udawało się go wyciągnąć. Fotka:

Na "14" zastąpił go 365, ale było jakeś 20 minut poślizgu.

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Pon Lis 08, 2010 19:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
To jest zdjęcie z cyklu: POLAK POTRAFI :D Cz.1 Utopia z Jelczem w tle :P
Pon Lis 08, 2010 21:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
"Jak ktoś chce to i Jelcza w kałuży utopi" :D
A sama sytuacja ciekawa. :)

Pon Lis 08, 2010 21:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
409 :arrow: jechał wczoraj pusty (oraz bez tablic) około godz. 12 ul. Tysiąclecia od Słowackiego w kierunku Piłsudskiego. Chyba jakaś awaria bo silnik nie pracował zbyt równo :-k

Nie Lis 21, 2010 21:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
409 :arrow: jechał wczoraj pusty (oraz bez tablic) około godz. 12 ul. Tysiąclecia od Słowackiego w kierunku Piłsudskiego. Chyba jakaś awaria bo silnik nie pracował zbyt równo :-k

Pewnie tak, bo jeździł na 12, gdzie zastąpił go #406. Potem nasz mały knypek pojechał na południowej 6.

Nie Lis 21, 2010 21:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
krzysztofmid
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
W zeszłym tygodniu podróżując komunikacją natknąłem się na 2 ciekawe sytuacje:

- dzień roboczy na linii 22 mknie jeden z dwóch neoplanów k4016td (#400), w środku zwisa z dachu jeden z bocznych paneli maskujących. Efekt? Lewa połówka środkowych drzwi owadza o panel czyniąc środkową parę drzwi bardzo ciasnymi. Od tamtego momentu nie widuję #400 na ulicach

- drugi przypadek to szczelność naszych pr110 i m11. Często zdarza się, iż autobusy na 22 którą wracam z kamiennej są świeżo po myjni. Woda cieknie rurkami, listwami łączącymi panele dachowe... :dance:
Wto Paź 09, 2012 20:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
W niedzielę:
#409 :arrow: 19 - kierowca urządzał zgrzyty i szarpanie skrzynią biegów, wyraźnie było coś nie tak z autobusem. Czasem wyglądało to tak, jakby kierowca nie mógł "znaleźć" biegów. Niech oni go już skasują...
#401 :arrow: 7 - ok. 15 nie otwierała się jedna połówka środkowych drzwi :?

Wto Kwi 16, 2013 14:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wto Kwi 16, 2013 14:28
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » [Archiwum] Obserwacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: