Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Nowe barwy MKS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Tabor aktualny Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Nowe barwy MKS
Autor Wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Stary.

Pią Lut 19, 2010 21:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Pią Lut 19, 2010 21:12
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
W 401 to pod reklamą jeszcze raczej stary lakier.
397 dostał nowy przedni pas.

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Nie Mar 28, 2010 21:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Adam_S napisał:
397 dostał nowy przedni pas.

A czasem nie jest to #395? Dzisiaj widziałem właśnie #395 z "nowym" pasem przednim - od peerki lub miga. Jak dla mnie wygląda to jak golf z przodem wartburga - niby pasuje, ale to jednak inna epoka. Czekam tylko dnia, gdy każdy autobus (o ile się da) będzie miał coś z peerki lub miga, bo do tego chyba ostatnio dąży MKS. A w #373 też zmienili przedni pas na oryginalny, tylko, że przy światłach jest on czarny. A tak w ogóle to dzisiaj 373 na "1" po 15 (na przystanku Słowackiego/Gimnazjum nr 2) miał jakieś problemy z silnikiem - nie mógł ruszyć. W końcu ten zgasł, ale udało się go uruchomić. Po jego "rozgrzaniu" (i przy okazji zadymieniu całej okolicy) ruszył spokojnie w dalszą drogę. Sorry za mały off-topic...

Wto Mar 30, 2010 18:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, to 395.

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Wto Kwi 06, 2010 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy w odpowiednim temacie to pisze, ale podam dowód co do tego co pisał Adam i co ja potwierdziłem, a teraz potwierdzam fotograficznie:

http://phototrans.eu/14,405015,0,Jelcz_120M_395.html

395 z "nowym" - starym pasem.

Pią Kwi 23, 2010 06:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze powiedziawszy zderzak i pas świateł z Jelcz PR110M/120M I gen. nie za bardzo pasuje to Jelcza 120M II generacji. Ta moda MKS coraz mniej mi się podoba, mogli by pozmieniać zderzaki PeeRą i Migom, które mają plastikowe zderzaki, a nie szpecić inne wozy (zamiast unowocześniać wozy, uwsteczniają je ;| )
Pią Kwi 23, 2010 20:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz: generalnie jest tak - 395, 396 i 397 miały nowe szyby boczne i tył (szyby klejone), a nie do końca nowy przód (tzn nie taki jak 401, 403 i 404). Do starego przodu dodano plastikowy pas z prostokątnymi reflektorami - może i ładny, ale generalnie nietrwały (jak widzisz na niektórych autobusach - w Kielcach też) Pas, który ma teraz jest oryginalnym pasem zaprojektowanym to tego przodu, więc myślę, że nie ma się co czepiać. No... jeszcze tylko podszybie trzeba na żółto z czarnym uśmiechem "trzasnąć" i będzie OK Smile

Nie Kwi 25, 2010 20:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Myślałem, że wozy 395-397 miały od nowości "plastiki".

Sro Kwi 28, 2010 19:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
333 jest już po remoncie. Wczoraj ukazał mi się na "25", lecz byłem w szkole i nie miałem jak mu zrobić zdjęcia.

Sro Maj 12, 2010 20:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
I szlak trafiło ostatnią PeeRę w oryginalnym nadwoziu, bo zapewne #333 dali nowy tyłek.
Sro Maj 12, 2010 23:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Tak.

Sob Maj 15, 2010 08:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoda trochę "trójek" :(

A z "fioleciaków" #367 już tylko został?

Nie Maj 16, 2010 16:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
I #370, oraz #399 (pod reklamą). Jeszcze może być #364, ale on już raczej jest na złomie.

I dowód fotograficzny co do #333:

Nie Maj 16, 2010 18:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Z #371 trzeba będzie na spotkaniu w MKSie powalczyć, żeby z niego historyka zrobić, tj. oryginalne nadwozie w 100% i malowanie kremowo-czerwone.
Nie Maj 16, 2010 22:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Z #371 to raczej nie da rady, ale z #370, czy #367 może i owszem.

Pon Maj 17, 2010 18:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Dlaczego nic z tego z #371? Przecież nie dawno dopiero go rozebrali, więc jeszcze nie można go skreślać. Tym bardziej, że skoro go tak rozebrali to znaczy że raczej remont niż kasacja.
Pon Maj 17, 2010 18:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Nie skreślam go, tylko wątpię, by MKS chciał zmieniać plany do autobusu, który już jest w remoncie (co innego zmienić plany np. do 367 czy 370).

Pon Maj 17, 2010 20:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Jak na chwilę obecną widziałem dziś, że w MKSie są jeszcze przynajmniej dwa "fioleciaki" w ruchu: #367 (dziś na 1 ale już zjechał) oraz #370, którego wczoraj widziałem bodaj na 7. Także to takie swoiste rodzynki już Cool

Czw Sie 12, 2010 18:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
#370 wczoraj koło 15 zjeżdżał na Bazę.

Pią Sie 13, 2010 08:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Super, że ktoś w ogóle odnotował tutaj, że #405 dostał nowe barwy...

Ogólnie uważam, że forum nam chyba zdechło na amen.

Pon Kwi 18, 2011 08:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Pon Kwi 18, 2011 08:35
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Tabor aktualny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: