Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Termin spotkania

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Termin spotkania
Autor Wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Termin spotkania Odpowiedz z cytatem
W tym wątku możemy uzgodnić termin spotkania w MKS-ie, który ja następnie przedstawię w następnej wiadomości do nich.

Od razu stwierdzam iż w grę nie wchodzi żadna sobota, ponieważ wtedy zarząd spółki nie pracuje. Najlepszym wyborem byłby chyba piątek po godzinie 14.

Nie Lis 22, 2009 18:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Nie Lis 22, 2009 18:20
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
To w końcu są chętni na to spotkanie, czy nie? Bo na razie cisza na forum...

Sro Lis 25, 2009 15:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem chętny, tylko zastanawiam się kiedy.
Czw Lis 26, 2009 08:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Co jest panowie???
Czemu nikt nie proponuje daty wybrania się do MKS, trzeba by się pośpieszyć i iść zanim wezmą się za #333, w końcu to ma być nasz priorytet na spotkaniu.
Sro Gru 09, 2009 23:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
No to ja proponuję 28 grudzień po świętach.

Sob Gru 12, 2009 19:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Panowie! To chcecie w końcu to spotkanie, czy nie? Teraz nie długo będą ferie, możemy wtedy iść. Tylko kiedy? Możecie tutaj dawać swoje propozycje.

Wto Sty 12, 2010 07:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Ja będę w Skarżysku w przyszłym tygodniu do piątku więc może byśmy poszli w końcu do MKSu?
Paweł proponuj datę jak nikt więcej nie będzie chciał iść to najwyżej pójdziemy my tylko, jeśli oczywiście będziesz chciał ;-)
Sro Sty 20, 2010 12:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Bartek_K
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem chętny. Akurat będę w stanie uargumentować pewne sprawy o których mowa w poprzednim temacie. Najlepiej by było gdyby poszło jak najwięcej osób. Da to bardziej do myślenia decydentom MKSu. Termin ? Hm. Niby jestem cały wtorek w Skarżysku, ale to chyba zbyt szybko. Proponuje 10 Marca. Do tego czasu można skrzyknąć wszystkich w miarę aktywnych użytkowników.
Czw Lut 18, 2010 15:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli 10 Marca to ja już odpadam, bo mam szkołę do późna i nie jestem wstanie przyjechać w środku tygodnia do Skarżyska. Sugeruję jeszcze trochę poczekać tak aby pasował termin wszytki nam tutaj czyli mi, Tobie, Pawłowi, Adamowi i Szymonowi. Dzięki temu uzbieramy wszystko w kupę, żeby o niczym nie zapomnieć przedstawiając w MKSie. Panowie forum znowu się ożywiło i to bardzo, a to zasługa Bartka wiec może trochę byście też się uaktywnili mowa tu o Szymonie, Pawle i Adamie, jest nas coraz większa grupa, więc jest większa szansa zdziałanie czegoś w MKSie.
Czw Lut 18, 2010 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Czw Lut 18, 2010 20:28
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: