Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Autobusy przegubowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autobusy przegubowe
Autor Wiadomość
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz: Musisz się troszkę wyluzować, bo zaczynasz prezentować bolesny "profesjonalizm" - ja tylko luźno wspomniałem o trolejbusach. Cóż pomarzyć i "pogdybać" zawsze można.

Co się tak uparłeś na MAN'y? Ja jakoś nie mogę się przekonać - nic porywającego w nich nie widzę - klasyczny niemiecki wygniot. A poza tym są w Starachowicach. Naturalną rzeczą byłby zakup Solarisów, jako kontynuacja k4016td.

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Sro Kwi 07, 2010 21:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Sro Kwi 07, 2010 21:59
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo naturalną.

Teraz nie ma już chyba miasta w Polsce bez Solarisa - poza Skarżyskiem.

Pią Kwi 16, 2010 16:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
peter_U18 napisał:
Dalego nie trzeba szukać :twisted: W Starachowicach nie ma żadnego Solarisa jeszcze :lol:

Pią Kwi 16, 2010 23:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
peter_U18
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
peter_U18 napisał:
Dalego nie trzeba szukać :twisted: W Starachowicach nie ma żadnego Solarisa jeszcze :lol:

Napisałem chyba "chyba", nie?

Starachowice... miasto zdezelowanych Jelczy :/ i mojej rodziny Wink

Pon Kwi 19, 2010 17:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Peter, miast jest sporo które jeszcze nie mają Solarisów, głownie te mniejsze gdzie nie stać czasami na takie pojazdy. O przypomniało mi się większe miasto które Solnic niema, Wrocław, MPK powiedziało że Solarisów nie chce.

Solarisy są w większości miast, czasami są większością w taborze i przez to stały się takie nijakie, w Polsce mało co jest przedsiębiorstw gdzie jeżdżą np. MANy lub Mercedesy, a to też dobre autobusy,tylko nie doceniane, bo są w cieniu Solarisa. Każdy teraz tak stawia na tą markę, a oni znowu idą na ilość, a nie jakość, jak było przed laty. Teraz im w głowie bicie własnych rekordów sprzedaży autobusów - i to jest mój powód dla Solarisów w Skarżysku.

A Wy co byście najchętniej chcieli zobaczyć na Skarżyskich ulicach, ze wszystkich dostępnych marek?
Czw Kwi 22, 2010 20:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz: tutaj było o przegubowcach, więc proponuje nowy temat w dziale "Nowe autobusy" - jakie marki i typy autobusów najchętniej zobaczylibyście w Skarżysku ?

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Nie Kwi 25, 2010 21:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Nie Kwi 25, 2010 21:44
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Nowe autobusy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: