Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Autobusy testowe w Skarżysku.

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Dawne autobusy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autobusy testowe w Skarżysku.
Autor Wiadomość
Adam_S
Początkujący

Post Autobusy testowe w Skarżysku. Odpowiedz z cytatem
Powspominajmy, jakie autobusy testowe pojawiły się w Skarżysku w ostatnich i trochę wcześniejszych latach.
Czekam na wpisy Smile Było tego całkiem sporo.

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Nie Mar 28, 2010 22:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Nie Mar 28, 2010 22:07
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Osobiście pamiętam tylko kilka testowców z ostatnich 2-3 lat Wink Ostatnio był Bogdan, który sobie tak wędrował z centrum na południowy-wschód Polski zaliczając sporą ilość przedsiębiorstw KM na swojej drodze :D

Wcześniej utkwił mi w pamięci Solaris Alpino oraz MAZ... Skrajności =P~ Pamiętam, że Solaris w porównaniu do MAZa był bardziej luksusowy :) Ogólnie MAZy kojarzę z prostotą, słabym wykonaniem i niską jakością - ale to tylko moje skromne zdanie :rolleyes:

Nie Mar 28, 2010 22:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
A bo tylko Twoje zdanie Szymon :P Moje zdanie jest takie samo co do MAZa, tym bardziej że widuję go codziennie ich, bo aż 18 MAZów 203 [czyli standardowych 12 metrowców]. Tak jak napisałeś MAZ to prostota, marna jakość elementów i spasowania, niska cena i nic po za tym, choć w porównaniu z Autosanem M12LE wypada o wiele lepiej, a to za sprawą że cichszy jest, Autosan ma strasznie głośny silnik i kompletnie nie wyciszony.
Solaris Alpino - Polska firma która ma autobusy na poziomie, dlatego konkurują z MANem, Mercedesem i Scanią, ale zawsze się znadzie się to "ale" do każdego, i nie inaczej jest z Solarisem. Otóż Alpino ma strasznie nie ergonomiczni wnętrze, układ siedzeń pozostawia wiele do życzenia w wersji z nisko podłogą w całym przedziale pasażerskim, lepiej jest z układem siedzeń w wersji LE, czyli niskowejściowej gdzie jest podobnie jak w Libero, tyle że nie ma siedzeń półtoraków.
Był też tester wspomnianego już Jelcza Libero [w złotym kolorze]. No i tyle z testerów pamiętam.
Pon Mar 29, 2010 22:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Z testerów to jechałem tylko Libero. Co do ich "spisu" to trzeba też dodać chyba Autosana H7 z Sandomierza (widziałem go w "Echu Dnia" - nie wiem, czy był tylko na prezentacji, czy też na testach). Do tej pory nie mogę dojść, który to był, bo w Sandomierzu mają dwa - #12 i #14.

Wto Mar 30, 2010 18:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
No to może odkąd ja sięgam pamięcią:

- Autosan A1010M
- Volvo B10BLE
- Neoplan N4016
- Jelcz M121M
- Mercedes O405N
- Autosan H6
- Kapena City 7,5

- MAZ 206
- Solaris Alpino
- Jelcz M083C
- Autosan H7 Solina

- Bogdan A09280

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Wto Kwi 06, 2010 12:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Wto Kwi 06, 2010 12:32
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Dawne autobusy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: