Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Impreza
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Impreza
Autor Wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Impreza Odpowiedz z cytatem
Panowie! Może warto byłoby zastanowić się nad imprezą np. Migiem #342 czy którąś z peerek np. #372 lub #376?

Sro Sie 18, 2010 10:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Sro Sie 18, 2010 10:02
Szymon
Kierowca

Post Re: Impreza Odpowiedz z cytatem
#342 jest fajny bo ma bodaj jeszcze stare fotele Wink Poza tym jak kiedyś go widziałem to słyszałem, że ma takie przyjemne, klasyczne odgłosy silnika, mostu napędowego i skrzyni Cool Z wynajmem raczej nie byłoby problemu - jedynie kwestia ceny i ilości uczestników ;-) Bo jeżeli by byli tylko userzy tego forum to byśmy się wykosztowali nieźle :lol:

Sro Sie 18, 2010 11:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Można się ich zapytać, ale najpierw może by tutaj przeprowadzić głosowanie kto jest za jakim wozem. A z uczestnikami to można na TWB rozreklamować.

Sro Sie 18, 2010 13:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
KL_Radom
Początkujący

Post Impreza w Skarżysku Odpowiedz z cytatem
Aż dziw bierze, że w Skarżysku tyle miłośników, a nie było dotąd żadnej imprezy. Na dobry początek w celu zwabienia dobrej frekwencji potrzebny jest pojazd z PRL i to możliwie jak najbardziej klasyczny. Ponieważ w tutejszych PRkach nie pasuje albo ściana tylna albo przednia pozostają Jelcze M11.

Wybór należy przeprowadzić między: 342, 352, 356, 362, 363. Który najbardziej klasyczny, tego trza zaproponować. Skarżysko nie jest zbyt duże więc trasę proponuję miejsko-wiejską. Coś w stylu: Rycerska, Lipowe Pole, Skarżysko Kościelne, Wysypisko Łyżwy, Podemłynek, Majków Piaski, 3 Maja, Z2, Jaracza, Staffa, Z3 i Asfaltowa, Sportowa/Słoneczna, Armii Krajowej (na górce), Wileńska, Pogorzałe, Paryska, Kucębów Dolny, Bliżyn, Sorbin, Os. Bór.
O walorach krajoznawczych już nawet nie wspomnę.

Potem tylko informacja na stronie głównej TWB i do przodu. Dojazd do Skarżyska z różnych stron Polski jest raczej bezproblemowy.

Przy dobrym układzie z samego Radomia można się spodziewać 8 osób.
Czw Sie 19, 2010 07:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Re: Impreza w Skarżysku Odpowiedz z cytatem
KL_Radom napisał:
Ponieważ w tutejszych PRkach nie pasuje albo ściana tylna albo przednia

Przednia akurat nie pasuje tylko w 367 i 370, bo pozostałe mają oryginalne.

KL_Radom napisał:
Wybór należy przeprowadzić między: 342, 352, 356, 362, 363. Który najbardziej klasyczny, tego trza zaproponować.

Ja osobiście jestem za 342

KL_Radom napisał:
Skarżysko nie jest zbyt duże więc trasę proponuję miejsko-wiejską. Coś w stylu: Rycerska, Lipowe Pole, Skarżysko Kościelne, Wysypisko Łyżwy, Podemłynek, Majków Piaski, 3 Maja, Z2, Jaracza, Staffa, Z3 i Asfaltowa, Sportowa/Słoneczna, Armii Krajowej (na górce), Wileńska, Pogorzałe, Paryska, Kucębów Dolny, Bliżyn, Sorbin, Os. Bór.

http://mks-skarzysko.phorum.pl/viewtopic.php?t=22 - tutaj była jakiś czas temu mowa o imprezie peerką. Wtedy dałem taki układ punktów imprezy:

Paweł○_K napisał:

I przy okazji jako jakie linie bylibyśmy otablicowani - to w nawiasie

DWORZEC PKP - No to wiadomo co tam jest :D
Wiejska - pętla pod Przychodnią Kolejową (15)
Szpitalna - pętla pod Szpitalem (10)
Wileńska - motyw z Sanktuarium M.B. Ostrobramskiej (1)
Sikorskiego - pod Urzędem Miasta (25)
Bernatka - leśna pętla nad zalewem (26)
Harcerska - urok przedmieści... :lol: (25)
Suchedniów - pętla przy Urzędzie Miasta i pod Dworcem (2)
Mostki - pętla nad Zalewem (14*)
Skalna Z-3 - odbieramy pracowników :D (15)
Mościckiego - kiedyś droga wewnętrza MESKO... (15)
Ekonomii PKS - ruina po wielkiej potędze **
Ekonomii Z-2 - (27***)
3 Maja - kiedyś jeździły tędy autobusy (5)
Łyżwy - pętla przy Cmentarzu (1)
Podemłynek - pod Elektrowozownią (22)
S-ko Kościelne - "gimbus" :grin: (wycieczka)
Lipowe Pole - typowa podmiejska pętla (22)
Rycerska - typowe "zadupie" xD (9)
Kopernika - pętla "dwudziestki dwójki" (22)****
Dworzec PKP - koniec trasy :lol:

* - kurs wariantowy
** - można by otablicować jako kurs PKS np. Skarżysko - Wzdół Rządowy
*** - kiedyś ta linia jeździła na trasie Ekonomii Z-2 - Szydłowiecka
**** - można by tam grilla zrobić

I od razu mówię, że Armii Krajowej jak na razie odpada, bo dzisiaj została całkowicie zamknięta do remontu.

KL_Radom napisał:
Potem tylko informacja na stronie głównej TWB i do przodu. Dojazd do Skarżyska z różnych stron Polski jest raczej bezproblemowy.

Przy dobrym układzie z samego Radomia można się spodziewać 8 osób.

Pożyjemy, zobaczymy...

Czw Sie 19, 2010 07:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
no jestem za #342 podobnie jak Paweł :) a już jakiś termin padłby??
Czw Sie 19, 2010 08:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno sobota :D

Czw Sie 19, 2010 08:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
KL_Radom
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:

DWORZEC PKP - No to wiadomo co tam jest :D
Wiejska - pętla pod Przychodnią Kolejową (15)
Szpitalna - pętla pod Szpitalem (10)
Wileńska - motyw z Sanktuarium M.B. Ostrobramskiej (1)
Sikorskiego - pod Urzędem Miasta (25)
Bernatka - leśna pętla nad zalewem (26)
Harcerska - urok przedmieści... :lol: (25)
Suchedniów - pętla przy Urzędzie Miasta i pod Dworcem (2)
Mostki - pętla nad Zalewem (14*)
Skalna Z-3 - odbieramy pracowników :D (15)
Mościckiego - kiedyś droga wewnętrza MESKO... (15)
Ekonomii PKS - ruina po wielkiej potędze **
Ekonomii Z-2 - (27***)
3 Maja - kiedyś jeździły tędy autobusy (5)
Łyżwy - pętla przy Cmentarzu (1)
Podemłynek - pod Elektrowozownią (22)
S-ko Kościelne - "gimbus" :grin: (wycieczka)
Lipowe Pole - typowa podmiejska pętla (22)
Rycerska - typowe "zadupie" xD (9)
Kopernika - pętla "dwudziestki dwójki" (22)****
Dworzec PKP - koniec trasy :lol:

Generalnie na to samo wychodzi można z obu coś wybrać i połączyć.
Tarasa Pawła jak najbardziej podoba mi się tylko trzeba ją zrobić w odwrotnej kolejności, czyli: wschód - południe - zachód. Inaczej w słoneczny dzień będzie tak sobie ze światłem. A i tak nie trzeba będzie czasem obrócić autobus o 180 stopni, żeby się lepiej fotografowało.
Czw Sie 19, 2010 09:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
KL_Radom napisał:

Tarasa Pawła jak najbardziej podoba mi się tylko trzeba ją zrobić w odwrotnej kolejności, czyli: wschód - południe - zachód. Inaczej w słoneczny dzień będzie tak sobie ze światłem. A i tak nie trzeba będzie czasem obrócić autobus o 180 stopni, żeby się lepiej fotografowało.

Cóż, z Dworca lepiej pojechać tam, gdzie potrzebne jest poranne słońce, czyli na pewno Przychodnia Kolejowa, Sikorskiego, Bernatka, Skarżysko Kościelne, Harcerska, Podemłynek, Łyżwy-Wysypisko. Na Łyżwy Cmentarza lepiej jechać w południe. Do Szpitala, na Wileńską, Skałkę, do Suchedniowa, PKS-u, Ekonomii Z-2, na 3 maja, do Mostek, na Mościckiego, Rycerską lepiej jechać koło 14-15, a na Lipowe Pole, Kopernika lepiej wieczorem. Jak widać, aby zając cały dzień, trzeba to jakoś rozplanować i dodać jakieś punkty.

Czw Sie 19, 2010 10:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
KL_Radom napisał:

Cóż, z Dworca lepiej pojechać tam, gdzie potrzebne jest poranne słońce, czyli na pewno Przychodnia Kolejowa, Sikorskiego, Bernatka, Skarżysko Kościelne, Harcerska, Podemłynek, Łyżwy-Wysypisko. Na Łyżwy Cmentarza lepiej jechać w południe. Do Szpitala, na Wileńską, Skałkę, do Suchedniowa, PKS-u, Ekonomii Z-2, na 3 maja, do Mostek, na Mościckiego, Rycerską lepiej jechać koło 14-15, a na Lipowe Pole, Kopernika lepiej wieczorem. Jak widać, aby zając cały dzień, trzeba to jakoś rozplanować i dodać jakieś punkty.
Tylko to też zależy jak MKS sobie liczy za wynajem... Bo jeżeli za kilometry to trzeba będzie jak najoszczędniej przygotować trasę :D A poza tym można pojechać do Kierza (21), Gadki(17) lub Jagodnego(10). W Mostkach może być 2, w Suchedniowie 3. Zaś Podemłynek zamiast 22 może być jeżdżące tam kiedyś... 23 :) Z naszym sztandarowym A też by się jakiś motyw przydał Wink

Paweł_K napisał:
I od razu mówię, że Armii Krajowej jak na razie odpada, bo dzisiaj została całkowicie zamknięta do remontu.
Wyspiańskiego jest bardzo klimatyczną ulicą :) A teraz nią przecież autobusy jeżdżą Cool

Czw Sie 19, 2010 12:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Paweł_K napisał:
KL_Radom napisał:

Tylko to też zależy jak MKS sobie liczy za wynajem... Bo jeżeli za kilometry to trzeba będzie jak najoszczędniej przygotować trasę :D A poza tym można pojechać do Kierza (21), Gadki(17) lub Jagodnego(10). W Mostkach może być 2, w Suchedniowie 3. Zaś Podemłynek zamiast 22 może być jeżdżące tam kiedyś... 23 :) Z naszym sztandarowym A też by się jakiś motyw przydał Wink

Paweł_K napisał:
Wyspiańskiego jest bardzo klimatyczną ulicą :) A teraz nią przecież autobusy jeżdżą Cool

W Mostkach będzie 14, bo planuję motyw z tamtejszym domem/muzeum a tam kończyła swego czasu właśnie "czternastka". W Suchedniowie koło Dworca może być 2, a 3 może być w Michniowie, ew. na Koszykowej w Suchedniowie. Z A to można pomyśleć gdzieś między Parszowem, a Wąchockiem, albo i w samym Wąchocku.

Z tego co wiem teraz objazd będzie wiejska - Moniuszki- Piłsudskiego, bo jak zamknęli całą Armii Krajowej nie ma jak wjechać z wiejskiej w Wyspiańskiego. Stokowa zamknięta, a Grabowa się nie nadaje do puszczenia tam ruchu autobusów.

Czw Sie 19, 2010 13:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Z tego co wiem teraz objazd będzie wiejska - Moniuszki- Piłsudskiego, bo jak zamknęli całą Armii Krajowej nie ma jak wjechać z wiejskiej w Wyspiańskiego. Stokowa zamknięta, a Grabowa się nie nadaje do puszczenia tam ruchu autobusów.
A tu figa bo autobusy nadal jeżdżą Wyspiańskiego i Konarskiego tylko, że wjeżdżają teraz od strony Norwida. :) Także to miejsce nie odpada z listy ciekawych miejsc do "zaliczenia" Wink

Wto Sie 24, 2010 14:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Panowie, chciałbym trochę ożywić wątek.

Myślę dzisiaj cały dzień o imprezie peerką #370 lub #367 (w zależności, która teraz poszła/jest przeznaczona do remontu) jako, że to nasze ostatnie fiolety.

I tutaj moja prośba do Szymona, Adama i Radka, czy nie chcielibyście mi pomóc w organizacji takiej imprezy, bo ja jako że najwięcej mi brakuje do pełnoletności sam takiemu zadaniu nie podołam.

Trasa miałaby wyglądać następująco:
Dworzec
Przychodnia Kolejowa
Kopernika
Rycerska
Główna
Wileńska
Szpitalna
Norwida
Sikorskiego UM
Ponurego-Żytnia
Jodłowa
Bór/Walecznych
Harcerska
stara Krakowska
Kilińskiego
Suchedniów
Michniów
Mostki
Parszów (ta górka za Parszowem, czy to nawet w Parszowie jeszcze jest)
Majków
Młodzawy
Jaracza
Mościckiego
Skalna
Staffa
Ekonomii PKS
Ekonomii Z-2
3 Maja
Łyżwy-Wysypisko
Skarżysko-Kościelne
Jagodne
Gadka
Świerczek
Lipowe Pole

W takiej kolejności bym sobie to wyobrażał. Jeżeli coś chcecie dodać/ująć to piszcie. Piszcie także, czy na taką imprezę jesteście chętni.

Pią Paź 29, 2010 20:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
no ja jestem za i pomogę :) a termin pasuje 5.12
Sob Paź 30, 2010 08:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki Radek za deklarację pomocy. :)

No i z racji tego, że to będzie w zimie to proponuję opuścić parę punktów, gdyż nie są one niezbędne, a w zimie dzień krótki. A więc teraz proponuję tak:
Dworzec
Przychodnia Kolejowa
Rycerska
Główna
Wileńska
Szpitalna
Ponurego-Żytnia
Walecznych (Bór)
Harcerska
stara Krakowska
Kilińskiego
Michniów
Suchedniów (dworzec PKP)
Mostki
Parszów
Młodzawy
Mościckiego
Ekonomii Z-2
3 Maja
Podemłynek
Skarżysko Kościelne
Świerczek
Lipowe Pole
Dworzec

Chyba jest trochę lepiej. :)
Kursywą te punkty, gdzie docelowo byłby najazd.

Wersja zmieniona.

Ostatnio zmieniony przez Paweł_K dnia Sob Paź 30, 2010 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Sob Paź 30, 2010 15:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Odrzuciłbym jednak Staffa gdyż no z ulicy Mościckiego będziemy wracać przez ul. Sportową , więc to jest blisko i nie ma sensu marnować czasu i benzyny. :)
Ekonomii PKS to też moim zdaniem nie ma sensu też się tym terenie poruszać, i wtedy byśmy od razu jechali pod Z-2 a potem resztą trasy :)
Sob Paź 30, 2010 20:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety z racji studiowania w sporej odległości od Skarżyska (Łódź) nie będę mógł pomóc w przygotowaniach do wycieczki. :neutral: Zbyt rzadko bywam teraz w Skarżysku, a już zupełnie w dni robocze...

Podpowiem tylko, że jeżeli nie uda się już wyciągnąć na miasto żadnego "fioleciaka" to jako klasyki polecam 342 oraz 352, gdyż one na pewno mają stare fotele ;-) 342 robi spore przepały więc jeżeli w koszt wynajmu wliczona jest ilość zużytego paliwa to trzeba to wziąć pod uwagę...

Pon Lis 01, 2010 22:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz chciałbym napisać jeszcze co nieco o imprezie.
Jak dla mnie najlepszym wozem będzie 370, gdyż jest on w lepszym stanie od 367, a także posiada działający (chyba) przedni film.
Terminem będzie na 99% 5 grudnia, gdyż musimy się spieszyć, bo niebawem z remontu wyjdzie #373, a po nim pójdzie jedna z naszych ostatnich fioletowych peerek.
A jeszcze poniżej podaję zaktualizowaną trasę (kursywą fotostopy z najazdami, pogrubione sklepostopy), a także linie, jako które bylibyśmy otablicowani.

Dworzec
Przychodnia Kolejowa (14)
Rycerska (9)
Główna (18 )
Wileńska (1)
Szpitalna (10)
Bernatka (26)
Ponurego-Żytnia (16)
Harcerska (25)
stara Krakowska (11)
Kilińskiego (19)
Michniów (3)
Suchedniów (dworzec PKP) (2)
Mostki (14)
Parszów (A)
Młodzawy (14)
Mościckiego (7)
Staffa (3)
Ekonomii PKS (17)
3 Maja (5)
Podemłynek (23)
Skarżysko Kościelne (10 lub 17)
Świerczek (21)
Lipowe Pole (22)
Dworzec

Wto Lis 02, 2010 20:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Jak dla mnie najlepszym wozem będzie 370, gdyż jest on w lepszym stanie od 367, a także posiada działający (chyba) przedni film.
Terminem będzie na 99% 5 grudnia, gdyż musimy się spieszyć, bo niebawem z remontu wyjdzie #373, a po nim pójdzie jedna z naszych ostatnich fioletowych peerek.
To powiem Ci, że jeżeli chcemy mieć wóz na 100% na imprezie to lepiej już teraz go sobie zaklepać w MKSie ponieważ jeżeli wóz dobije do kilometrów (lub skończy mu się przegląd) to nie będą na nas czekać i odeślą go do remontu (lub kto wie... kasacji?). No i trzeba to załatwiać wcześniej ponieważ muszą zorganizować kierowcę, przygotować wóz, dokumentację itd.

Mam nadzieję, że pójdą na wynajęcie konkretnego wozu, czyli takiego jaki będziemy chcieli, a nie na miejsce zamiast zamówionego wozu podjedzie np. #403... :rolleyes:

Wto Lis 02, 2010 22:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Paweł_K napisał:
To powiem Ci, że jeżeli chcemy mieć wóz na 100% na imprezie to lepiej już teraz go sobie zaklepać w MKSie ponieważ jeżeli wóz dobije do kilometrów (lub skończy mu się przegląd) to nie będą na nas czekać i odeślą go do remontu (lub kto wie... kasacji?). No i trzeba to załatwiać wcześniej ponieważ muszą zorganizować kierowcę, przygotować wóz, dokumentację itd.

Mam nadzieję, że pójdą na wynajęcie konkretnego wozu, czyli takiego jaki będziemy chcieli, a nie na miejsce zamiast zamówionego wozu podjedzie np. #403... :rolleyes:

No właśnie chcę go jak najszybciej wynająć, ale czekam na Adama i Radka, bo pójdziemy we trzech. Kierowcę to mam znajomego i może uda się go poprosić o pojechanie na imprezę.

Sro Lis 03, 2010 06:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Sro Lis 03, 2010 06:52
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: