Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Impreza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Impreza
Autor Wiadomość
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Szymon napisał:
Paweł_K napisał:
Jak dla mnie najlepszym wozem będzie 370, gdyż jest on w lepszym stanie od 367, a także posiada działający (chyba) przedni film.
Terminem będzie na 99% 5 grudnia, gdyż musimy się spieszyć, bo niebawem z remontu wyjdzie #373, a po nim pójdzie jedna z naszych ostatnich fioletowych peerek.
To powiem Ci, że jeżeli chcemy mieć wóz na 100% na imprezie to lepiej już teraz go sobie zaklepać w MKSie ponieważ jeżeli wóz dobije do kilometrów (lub skończy mu się przegląd) to nie będą na nas czekać i odeślą go do remontu (lub kto wie... kasacji?). No i trzeba to załatwiać wcześniej ponieważ muszą zorganizować kierowcę, przygotować wóz, dokumentację itd.

Mam nadzieję, że pójdą na wynajęcie konkretnego wozu, czyli takiego jaki będziemy chcieli, a nie na miejsce zamiast zamówionego wozu podjedzie np. #403... :rolleyes:

No właśnie chcę go jak najszybciej wynająć, ale czekam na Adama i Radka, bo pójdziemy we trzech. Kierowcę to mam znajomego i może uda się go poprosić o pojechanie na imprezę.

no dobra. Ja jestem gotowy :) Nie wiem tylko co na to Adam :)
Pią Lis 05, 2010 22:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama

Pią Lis 05, 2010 22:57
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Proponował bym założyć temat na TWB, żeby zareklamować tą imprezę. Żeby zebrać z 30 osób, dzięki czemu cena będzie niższa.
Wto Lis 09, 2010 17:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz napisał:
Proponował bym założyć temat na TWB, żeby zareklamować tą imprezę. Żeby zebrać z 30 osób, dzięki czemu cena będzie niższa.
Ja bym jednak zaczął od załatwienia wynajmu w MKSie, a nie od narobienia wszystkim smaku wizją imprezy, gdzie w końcu okaże się, że nie uda się wynająć autobusu według naszych warunków :idea: ;-)

Wto Lis 09, 2010 17:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Ja bym jednak zaczął od załatwienia wynajmu w MKSie, a nie od narobienia wszystkim smaku wizją imprezy, gdzie w końcu okaże się, że nie uda się wynająć autobusu według naszych warunków :idea: ;-)

Po części masz rację, bo dzisiaj mój tata dzwonił do MKS-u i dowiedział się, że nie za bardzo chcą wynająć nam ten wóz, bo nie ma on tachografu...
I tutaj pojawiła się realna myśl, że zamiast #370 pojedziemy... #403. :(

Wto Lis 09, 2010 17:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jest sens robienia imprezy #403 - niby to rodzynek w Skarżysku i za razem mój ulubiony wóz, ale mało osób wyrazi chęć na taką wycieczkę...
Choć nie mówię, że jestem na nie z tym wozem, jestem jak najbardziej za! ^_^
Wto Lis 09, 2010 18:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Po części masz rację, bo dzisiaj mój tata dzwonił do MKS-u i dowiedział się, że nie za bardzo chcą wynająć nam ten wóz, bo nie ma on tachografu...
I tutaj pojawiła się realna myśl, że zamiast #370 pojedziemy... #403. :(
Hehe, nieźle wykrakałem w takim razie :shock: Ja bym pokusił się w takim razie o wyciągnięcie od MKSu listy dostępnych wozów, które będzie można wynająć, ponieważ mają tachograf. Na pewno któryś "mig" lub PR110M ma tachograf bo wycieczka "nowym" 120M czy L120, czy też Mercedesem :shock: mi się nie uśmiecha... :rolleyes:

Wto Lis 09, 2010 18:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Na pewno któryś "mig" lub PR110M ma tachograf

Tak szczerze to wątpię, bo jak tata się zapytał o wozy z tacho to była mowa o L120, Mercedesach i Neoplanach.

Wto Lis 09, 2010 18:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Tak szczerze to wątpię, bo jak tata się zapytał o wozy z tacho to była mowa o L120, Mercedesach i Neoplanach.
Ja bym i tak był za tym żeby ktoś od nas osobiście udał się do MKSu w tej sprawie. Bo przez telefon osoba udzielająca informacji, nie wiadomo jak byłaby uprzejma to i tak nie poda wyczerpującej informacji... Bo może po prostu mają "odgórny" zakaz informowania, że starego Jelcza można wynająć? :rolleyes: W obawie, że się zepsuje po drodze :]

Wto Lis 09, 2010 19:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Ja bym i tak był za tym żeby ktoś od nas osobiście udał się do MKSu w tej sprawie. Bo przez telefon osoba udzielająca informacji, nie wiadomo jak byłaby uprzejma to i tak nie poda wyczerpującej informacji... Bo może po prostu mają "odgórny" zakaz informowania, że starego Jelcza można wynająć? :rolleyes: W obawie, że się zepsuje po drodze :]

We wtorek idziemy ja, Radek i Adam do MKS-u się dowiedzieć. :)

Wto Lis 09, 2010 19:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
We wtorek idziemy ja, Radek i Adam do MKS-u się dowiedzieć. :)
To dobrze... Liczę później na jakąś informację (może PW ;-) ) z informacją jak sytuacja... Chociaż nie jestem jeszcze w 100% pewien czy proponowany termin mi będzie pasował to i tak trzymam kciuki żeby się wszystko udało :)

Wto Lis 09, 2010 23:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
A jak z czasem w piątek, Paweł? Może byśmy poszli właśnie w piątek do MKSu żeby jak najszybciej to załatwić, poszlibyśmy w czwórkę, o ile MKS pracuje normalnie.
Wto Lis 09, 2010 23:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz napisał:
A jak z czasem w piątek, Paweł? Może byśmy poszli właśnie w piątek do MKSu żeby jak najszybciej to załatwić, poszlibyśmy w czwórkę, o ile MKS pracuje normalnie.

jeżeli ja mogę się wtrącić to Adamowi nie pasował termin piątku dlatego wtorek był wybrany Wink
Sro Lis 10, 2010 08:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Aha ;-)
Sro Lis 10, 2010 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
R@dzio_D napisał:
Mateusz napisał:

jeżeli ja mogę się wtrącić to Adamowi nie pasował termin piątku dlatego wtorek był wybrany Wink

Jeżeli ja też coś mogę wtrącić, to poniedziałek znowu nie pasował ani mi ani Radkowi. :)

Sro Lis 10, 2010 21:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
KL_Radom
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Jeżeli ja też coś mogę wtrącić, to poniedziałek znowu nie pasował ani mi ani Radkowi.

Ludzie! W tym tempie to i za rok nic nie załatwicie. To już lepiej pójść w jedną osobę i przemawiać konkretnie niż całą grupą i źle wypaść.
Z całą pewnością dobrze będzie gdy jeden z wybierających się będzie pełnoletni. Inaczej w MKS gotowi pomyśleć, że przyszli sobie robić żarty.
Pią Lis 12, 2010 12:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
KL_Radom napisał:

Ludzie! W tym tempie to i za rok nic nie załatwicie. To już lepiej pójść w jedną osobę i przemawiać konkretnie niż całą grupą i źle wypaść.
Z całą pewnością dobrze będzie gdy jeden z wybierających się będzie pełnoletni. Inaczej w MKS gotowi pomyśleć, że przyszli sobie robić żarty.

Konrad, spokojnie. Pełnoletnia osoba na pewno będzie. A grupą dlatego chcemy iść, żeby się np. naradzić jakby nie chcieli dać peerki to co można by wziąć. C Chociaż jak dla mnie impreza bez peerki nie ma sensu zbytniego.
Termin przełożony na 11 grudnia.

Pią Lis 12, 2010 13:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
KL_Radom
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Chociaż jak dla mnie impreza bez peerki nie ma sensu zbytniego. Termin przełożony na 11 grudnia.

To wtedy może M11 "342"?
W ostateczności L120 to też ciekawy pomysł. Ten model w przeciwieństwie do 120M dużej popularności nie zdobył, a w komunikacji miejskiej to już w ogóle figuruje jako biały kruk.
Pią Lis 12, 2010 14:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
KL_Radom napisał:

To wtedy może M11 "342"?
W ostateczności L120 to też ciekawy pomysł. Ten model w przeciwieństwie do 120M dużej popularności nie zdobył, a w komunikacji miejskiej to już w ogóle figuruje jako biały kruk.

Z tego co wiem, tego miga też raczej nie będą chcieli, bo żadne 120M, PR110 i M11 nie mają tachografu, a oni się boją wysyłać wozy bez niego. Jeżeli już, to właśnie była propozycja Adama, żeby właśnie wziąć #403.

Pią Lis 12, 2010 16:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
No i czego się koledzy dowiedzieliście w MKSie? Wink Myślę, że w ogóle byliście dziś tam... :rolleyes:

Wto Lis 16, 2010 18:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
No i czego się koledzy dowiedzieliście w MKSie? Wink Myślę, że w ogóle byliście dziś tam... :rolleyes:

Tak, odwiedziliśmy dzisiaj MKS, i teoretycznie dowiedzieliśmy się to, co już wiemy. :) Czyli jedynymi wozami możliwymi na imprezę są : #398, #399, #400, #401 #403, #406, #407, #408, #409, czyli wszystkie Neoplany, Mercedesy, Kapena, 120M i L120.
Po powrocie z MKS-u ustaliliśmy, że przekładamy imprezę na wiosnę, a wozem, którym pojedziemy będzie raczej L120 #403. Jeszcze na TWB podamy info o możliwości imprezy takimi wozami i kto by chciał jakim.

Wto Lis 16, 2010 19:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Wto Lis 16, 2010 19:34
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: