Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Impreza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Impreza
Autor Wiadomość
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Tak, odwiedziliśmy dzisiaj MKS, i teoretycznie dowiedzieliśmy się to, co już wiemy. :) Czyli jedynymi wozami możliwymi na imprezę są : #398, #399, #400, #401 #403, #406, #407, #408, #409, czyli wszystkie Neoplany, Mercedesy, Kapena, 120M i L120.
Po powrocie z MKS-u ustaliliśmy, że przekładamy imprezę na wiosnę, a wozem, którym pojedziemy będzie raczej L120 #403. Jeszcze na TWB podamy info o możliwości imprezy takimi wozami i kto by chciał jakim.
Nice. A poza tym czegoś się jeszcze dowiadywaliście? O-)

Wto Lis 16, 2010 19:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wto Lis 16, 2010 19:36
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:

No, że mają kontrole skądś tam, i że robią zdjęcia, czy autobusy jeżdżą o czasie, trasą i właśnie dlatego nie chcą nam dać peerki, nawet, gdybyśmy założyli normalne trasowe tablice, bo a nóż, widelec taka kontrola się trafi i potem będą płacić karę od 5000 do 10000 zł. :)

Wto Lis 16, 2010 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
KL_Radom
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
Szymon napisał:

No, że mają kontrole skądś tam, i że robią zdjęcia, czy autobusy jeżdżą o czasie, trasą i właśnie dlatego nie chcą nam dać peerki, nawet, gdybyśmy założyli normalne trasowe tablice, bo a nóż, widelec taka kontrola się trafi i potem będą płacić karę od 5000 do 10000 zł. :)

Znaczy się Peerki nie chcą wypożyczyć na zasadzie nie bo nie i na odczepnego wstawiają farmazony. Jakby się dało tablicę "wycieczka" to kontrola od razu wiedziałaby, że to nie jest kurs liniowy.

W takim razie proponuję od razu proponować wybór między Neoplanem N4007, Miejską Kapeną i Jelczem L120 bo to wozy nietuzinkowe nie tylko w Skarżysku ale i w skali kraju. 120M na tym tle są strasznie banalne.
Ba można nawet zrobić trzy imprezy. Najpierw L120, potem Kapeną i na koniec Neoplanem. W końcu okolice Skarżyska są krajobrazowo korzystne.
Wto Lis 16, 2010 20:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
KL_Radom napisał:

Znaczy się Peerki nie chcą wypożyczyć na zasadzie nie bo nie i na odczepnego wstawiają farmazony. Jakby się dało tablicę "wycieczka" to kontrola od razu wiedziałaby, że to nie jest kurs liniowy.

W takim razie proponuję od razu proponować wybór między Neoplanem N4007, Miejską Kapeną i Jelczem L120 bo to wozy nietuzinkowe nie tylko w Skarżysku ale i w skali kraju. 120M na tym tle są strasznie banalne.
Ba można nawet zrobić trzy imprezy. Najpierw L120, potem Kapeną i na koniec Neoplanem. W końcu okolice Skarżyska są krajobrazowo korzystne.

nom Skarżysko i okolice barwne są :) Ja osobiście jestem za L120, bo to rzeczywiście jest mało spotykany autobus ^^
Wto Lis 16, 2010 20:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
KL_Radom napisał:

Nie, po prostu zgodnie z prawem nie mogą wysłać po za bazę autobus bez tachografu, nie jeżdżący na linii lub gimbus. A nóż policja zatrzyma i kara będzie. Chociaż tak szczerze, to ja nie widzę problemu z wystawieniem takiego wozu, bo przecież jak na przykład się da "wycieczka" to policja chyba się nie będzie czepiała, bo nie zauważy, czy to wycieczka, czy coś innego.
Ale już nie roztrząsajmy tego tematu - nie chcą to nie i nic na to nie poradzimy.

Wto Lis 16, 2010 20:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
R@dzio_D napisał:
Neoplanem N4007,

Autor ma na myśli małego N407, czy dużego K4016td?

Wto Lis 16, 2010 20:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Liczyłem, że jednak coś się da zdziałać żeby wynająć sobie jakiegoś "klasyka" ale widać w MKSie też popularne jest "niedasię"...

Jeżeli planujecie małą liczbę osób to proponuję #398 lub #409 (niewiele takich autobusów jest w Polsce). A jeżeli będzie więcej chętnych to #403. Bo 120M i O303 to można się w wielu innych miastach przejechać :twisted:

Wto Lis 16, 2010 21:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Też jestem za tymi trzema rodzynkami. Tak jak napisał Szymon, w zależności ile osób będzie się deklarowało to wtedy ustali się czy bierzemy któregoś z MIDI, czyli Kapena, albo Neoplan N407, albo jak będzie ze 30 osób to wtedy L120.
Wto Lis 16, 2010 21:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz napisał:
Też jestem za tymi trzema rodzynkami. Tak jak napisał Szymon, w zależności ile osób będzie się deklarowało to wtedy ustali się czy bierzemy któregoś z MIDI, czyli Kapena, albo Neoplan N407, albo jak będzie ze 30 osób to wtedy L120.

To znaczy tak, na wiosnę planujemy zrobić L120, a Kapeną (jak dla mnie nieoryginalny N407 odpada) możemy zrobić np. "Przywitanie wakacji w Skarżysku - śladami Kapenowych linii" ;]

Wto Lis 16, 2010 21:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
To znaczy tak, na wiosnę planujemy zrobić L120, a Kapeną (jak dla mnie nieoryginalny N407 odpada) możemy zrobić np. "Przywitanie wakacji w Skarżysku - śladami Kapenowych linii" ;]
Kapena też jest nieoryginalna :P Tyle, że to się tak nie rzuca w oczy jak "pimp my Neo" z jelczowymi przednimi światłami :lol: W Kapenie tylne światła przeszczepili jej z Jelcza :shock: http://www.phototrans.eu/14,389855,0,Kapena_City_7_5_398.html

Wto Lis 16, 2010 21:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Szymon napisał:
Tyle, że to się tak nie rzuca w oczy jak "pimp my Neo" z jelczowymi przednimi światłami :lol:

Ale to nie koniec! Tylne światła też, i nie ma gum nad przednimi nadkolami i ma na nich, a także same nadkola są już chyba nieoryginalne. ;]

Wto Lis 16, 2010 21:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Neoplan N407 ma z przodu i z tyłu Jelczowskie lampy.
Ale i tak dalej jest wyjątkowy i jakoś bardziej bym wolał nim imprezę jako midiakiem. Kapena to nic szczególnego.
Wto Lis 16, 2010 22:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz napisał:
Neoplan N407 ma z przodu i z tyłu Jelczowskie lampy.
Ale i tak dalej jest wyjątkowy i jakoś bardziej bym wolał nim imprezę jako midiakiem. Kapena to nic szczególnego.

Ja osobiście wolę Kapenę. Z racji tego, że Neoplana widuję codziennie i często nim jeżdżę - już mi się "przyjadł" :)
A tak w ogóle Mateusz - gratulacje - 800 post napisałeś! :D

Wto Lis 16, 2010 22:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Chyba jakieś prima aprilis Paweł, bo mam 127 postów na liczniku, bez tego :P
Wto Lis 16, 2010 22:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Mateusz napisał:
Chyba jakieś prima aprilis Paweł, bo mam 127 postów na liczniku, bez tego :P
Osiemsetny post na forum Mateusz :)

A swoją drogą chciałem dodać, że od 18.08.2010r. do dziś nasze forum zostało odwiedzone już 1000 razy Wink

Sro Lis 17, 2010 00:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mateusz
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem

Mi tak pokazuje licznik ;-) :P

Nic straconego jeszcze z imprezą PeeRką lub Migiem, zobaczcie sobie komentarz mojego kolegi, SLU, bo poradziłem się go, bo wiem ze na wiosnę będzie też organizował imprezę w okolicy Pabianic.
http://phototrans.eu/14,452987,0,Neoplan_K4016td_400.html
Pią Lis 19, 2010 00:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Tylko, ze trasa będzie liczyła koło 100 km.

A swoją drogą to tak pomyślałem sobie, żeby się ich zapytać, czy nie mogli by zamontować tachografu do tej peerki. :)
I nawet pomyślałem, żeby ktoś, np. ja jeżeli by nie chcieli za friko zrobić to żeby za takowy tachograf zapłacić. :D
Ale to tylko moje gdybanie ;]

Pią Lis 19, 2010 06:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Adam_S
Początkujący

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł: To są koszty mogące spokojnie przewyższyć koszt imprezy. Poza tym to raczej w MKS'ie by się na takie historie nie zgodzili.

Ja uważam, że nie ma się co zastanawiać i organizować imprezę L120. Napewno jest to bardziej oryginalny pojazd niż np L11, którym to jakaś impreza zdaję sie była organizowana Smile

Człowiek, który wymyśli niezniszczalny rozkład jazdy autobusów dostanie Nobla Smile
Sro Lis 24, 2010 01:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Adam_S napisał:
Ja uważam, że nie ma się co zastanawiać i organizować imprezę L120. Napewno jest to bardziej oryginalny pojazd niż np L11, którym to jakaś impreza zdaję sie była organizowana Smile

Ja też jestem za tym, jednak nie wiem czy widziałeś, że na TWB są osoby, które za wszelką cenę chcą imprezę peerką :D
A L11 impreza była - 12 września po Radomiu i powiecie.
O ile się nie mylę jakiś czas temu była na TWB informacja o imprezie jakimś szwajcarskim wynalazkiem Vetterem a'la O405. Ciekawe, czy u nich frekwencja dopisała...
No to teraz tylko trzeba trasę zrobić. :)

A i dzisiaj zauważyłem, że Kapena ma jeszcze z tyłu wyświetlacz :lol: Good Job

Nie Lis 28, 2010 20:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Szymon
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Paweł_K napisał:
O ile się nie mylę jakiś czas temu była na TWB informacja o imprezie jakimś szwajcarskim wynalazkiem Vetterem a'la O405. Ciekawe, czy u nich frekwencja dopisała...
http://www.phototrans.eu/14,454855,0,Vetter_10SH_221.html Na moje oko widać, że dopisała :] Dostępnych było 35 miejsc, więc mogło być około 20 osób :-k

Nie Lis 28, 2010 20:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Nie Lis 28, 2010 20:20
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Kalendarz wydarzeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: