Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna Skarżyskie forum komunikacji miejskiej
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
2012 - Euro, koniec świata i... nowe autobusy dla Skarżyska?

Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Sala konferencyjna Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
2012 - Euro, koniec świata i... nowe autobusy dla Skarżyska?
Autor Wiadomość
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post 2012 - Euro, koniec świata i... nowe autobusy dla Skarżyska? Odpowiedz z cytatem
Tak, nie mylę się. :D
Dzisiaj przy okazji oddania do użytku dwóch nowych tablic trasowych na linie "7" (przód) i "15 (tył) (zresztą obie mojej produkcji :P) pojawił się temat wycofania dwóch Migów, a potem... zakupu nowych autobusów. :) Pan dyrektor podzielił się z nami nadzieją, że jeżeli prezydent ujmie w przyszłorocznym budżecie środki na nowe autobusu to MKS zakupi parę nówek. :) Pan Dyrektor najchętniej byłby za zakupem Solarisów - najlepiej U10 lub U12. Nie ma zaufania do tureckich Conecto, a MANy są za drogie. O Autosanie też nie miał za dobrego zdania. Ale pożyjemy, zobaczymy... :)

Pią Lip 08, 2011 18:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Pią Lip 08, 2011 18:31
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
To ja w ramach tego ze 2012 już jest, odświeżę ten temat. A więc jak widać styczeń już zleciał, koszty na rok 2012 już się pojawiły a ciekawy jestem czy znajdą się środki jednak na zakup autobusów? Myślę że nie, bo MKS stwierdzi ze przecież ma nowe-stare autobusy jakimi są MANY NL202. Chyba że, są w planie jednak jakieś nowe ale to nowe z fabryki autobusiki :)To by było coś. (ale szczerze w to wątpię)
Sob Sty 28, 2012 17:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
Cóż tam wspominano o środkach w budżecie na 2012 na zakup nowych autobusów - ale co z tego wyjdzie, i czy coś nowego z bazy wyjedzie... To już inna kwestia. :)

Sob Sty 28, 2012 20:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
tak i czy coś p.Gajewski otrzyma tez :D
Sob Sty 28, 2012 20:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Paweł_K
Główny dyspozytor

Post Odpowiedz z cytatem
No, ale wiesz, jakby p. Gajewski nie dostał, tylko ta kasa miała iść na utrzymanie autobusów, to by było, że czemu, że po co. A tak to nic sie nie stało i dobrze jest. :D

Sob Sty 28, 2012 20:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Bartek_K
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
Po 1. Gajewski dostał 17,000 nagrody w tym roku. Za to można było kupić 2 MANy jeszcze.
po 2. To wiem z oficjalnego źródła - w budżecie nie ma kasy na nowe autobusy.
Sob Sty 28, 2012 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R@dzio_D
Kierowca

Post Odpowiedz z cytatem
hahaha wiedziałem :D no to Panowie czas składać się na nowy autobus :D za kilka lat kupimy nowy :D
Sob Sty 28, 2012 20:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama

Sob Sty 28, 2012 20:30
Odpowiedz do tematu    Forum Skarżyskie forum komunikacji miejskiej Strona Główna » Sala konferencyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: